Zaręczyny w Krakowie – sesja niespodzianka – Daria & Szymon

Ufff, ale emocje! Choć był to bardzo szary, pochmurny dzień i trochę padało, jakimś cudem tuż przed samymi oświadczynami deszcz zniknął, a my z każdą kolejną minutą mieliśmy coraz lepsze światło na późniejszy spacer i sesję narzeczeńską. Może więc w kluczowym momencie pogoda nie dopisała, ale za to Daria i Szymon widok na Wawel mieli cały dla siebie!

Gdy zgłaszają się do mnie mężczyźni, którzy chcą oświadczyć się swojej wybrance w obecności fotografa, zawsze proponuję dwie opcje: zdjęcia samej niespodzianki (zaręczyn), albo zaręczyny + sesja narzeczeńska. Super, że najczęściej decydują się na tę drugą wersję. Sesja narzeczeńska świeżo po oświadczynach to wyjątkowa atmosfera i dużo pięknych, wartych uwiecznienia emocji! :) Podczas oświadczyn stoję dość daleko, aby pozwolić parze być tylko we dwoje, w końcu to dość intymny moment. Gdy tylko usłyszę, zazwyczaj wykrzyczane ze łzami w oczach „TAK!”, podchodzę nieco bliżej, by złapać emocje na twarzach zakochanych.

Co myślicie o zatrudnieniu fotografa na oświadczyny? Dla mnie to fantastyczne i wzruszające doświadczenie. Szymon, jeszcze raz dzięki za zaufanie i świetną współpracę przy organizacji. :) A dla tych, którzy rozważają zaręczyny w Krakowie, odsyłam do mojego artykułu: Gdzie się oświadczyć w Krakowie.


Oh my! Even though it was a grey, cloudy and rainy day, in some miraculous way right before Szymon got on his knee, the rain had disappeared. Afterwards, the light was getting better and better with every minute. So although the weather wasn’t perfect during the key moment, at least the couple had a beautiful view of the Wawel Castle all to themselves!

When clients inquire about a surprise proposal, I always offer two option: documenting the moment only (the actual proposal) or the proposal + an engagement session in Krakow. It’s so cool that they usually decide on the latter! An engagement shoot immediately after the proposal means many beautiful emotions to capture! During the proposal, I stand relatively far from the couple so that they can enjoy this intimate moment by themselves. As soon as I hear „YES!” of the thrilled bride-to-be, I approach the couple to do some close-ups.

What do you think about hiring a photographer for a proposal? For me it’s a fantastic and very moving experience. Szymon, thanks again for your trust and impeccable collaboration during the planning! For those who are considering proposing in Kraków, please take a look at my article: Where to propose in Kraków.

zareczyny w Krakowie zareczyny w Krakowiezareczyny w krakowie zareczyny w krakowie zareczyny w Krakowie zareczyny w Krakowie fotografzareczyny w Krakowie fotografzareczyny w Krakowie fotografzareczyny w Krakowie fotografzareczyny w Krakowie fotografzareczyny w Krakowie fotografzareczyny w Krakowie fotografzareczyny w Krakowie fotografzareczyny w Krakowie fotografzareczyny w Krakowie fotografzareczyny w Krakowie fotografzareczyny w Krakowie fotografzareczyny w Krakowie fotografzareczyny w Krakowie fotografzareczyny w Krakowie fotograf zareczyny w Krakowie fotograf

Jesteś zainteresowany zorganizowaniem i sfotografowaniem zaręczyn w Krakowie?
A może szukasz fotografa na sesję narzeczeńską w Krakowie lub w okolicach?
Albo odpowiedniej restauracji na kolację zaręczynową w Krakowie?

Zapraszam do śledzenia moich sesji na Facebooku i Instagramie.

3 Replies to “Zaręczyny w Krakowie – sesja niespodzianka – Daria & Szymon”

  1. […] i Instagramie. :)   Oświadczyny w Krakowie i sesja narzeczeńska – Karolina ♡ Arek Zaręczyny w Krakowie – sesja niespodzianka – Daria ♡ Szymon 3 komentarze gdzie się oświadczyć gdzie się oświadczyć w Krakowie Kraków oświadczyny […]

  2. […] połączone z sesją zdjęciową można zorganizować na kilka sposobów. Widzieliście już (tu i tu) sesje, które fotografowałam i które rozpoczęły się od momentu zaręczyn. Byłam wtedy […]

  3. […] Surprise proposal with the view of the Wawel Hill […]

Dodaj komentarz