Kup bon podarunkowy

Bardzo się cieszę, że zdecydowałeś się na tak wspaniały, ponadczasowy prezent, jednak jestem pewna, że to osoba obdarowana będzie się cieszyć jeszcze bardziej! :) 

Wartość bonu to 500 zł – w tej cenie osoba obdarowana dostanie od Ciebie sesję zdjęciową, dzięki której będzie się cieszyć nieocenioną pamiątką do końca życia. :) 

Osoba obdarowana otrzyma:
– spersonalizowany elegancki bon w złotej kopercie,
– aż 6 miesięcy na ustalenie odpowiedniego terminu na zdjęcia,
– sesję domową lub plenerową w dowolnym miejscu w Krakowie,
– gwarantowane 25 profesjonalnych fotografii po obróbce,
– internetową galerię zdjęć, którą może dzielić się z rodziną i przyjaciółmi,
– poradę odnośnie stylizacji i doboru dodatków na sesję,
– nowe, ciekawe doświadczenie i dobrą zabawę! :)

Istnieje również możliwosć dokupienia do bonu najwyższej jakości albumu fotograficznego w formie fotoksiążki lub pudełka z odbitkami.

Wypełnij proszę poniższe pola, a ja wkrótce odezwę się do Ciebie w celu dokończenia wszelkich formalności zakupu Bonu.

Jeśli masz do mnie jakieś pytania dotyczące Bonu, jego zakupu lub realizacji, wystarczy wypełnić tylko pierwsze i drugie pole, aby się ze mną skontaktować. :)

Regulamin Bonów Podarunkowych: Chęć zakupu bonu podarunkowego można zgłosić mailowo, a także za pośrednictwem formularza kontaktowego. Bon podarunkowy uprawnia do jednej plenerowej sesji zdjęciowej (czas trwania ok. 1,5-2h), z której Obdarowany otrzyma 25 fotografii w wersji cyfrowej. Sesje realizowane są we wszystkie dni tygodnia w terminie ustalonym z Obdarowanym. Bon podarunkowy można zakupić na dwa sposoby: a. osobiście, po wcześniejszym umówieniu się w ustalonym miejscu i terminie na terenie Krakowa (płatność gotówką lub przelewem); b. wysyłkowo za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Paczkomatu InPost po dokonaniu przelewu na konto bankowe: 42 1140 2004 0000 3102 7638 0494 (mBank). Po zaksięgowaniu płatności Wykonawca wyśle bon podarunkowy na adres podany przez Nabywcę. Jako dowód zakupu, Nabywca otrzymuje fakturę. W przypadku zakupu wysyłkowego, faktura zostanie wysłana wraz z bonem lub mailowo na adres Nabywcy bonu. Sesje zdjęciowe realizowane na podstawie bonu podarunkowego odbywają się w Krakowie lub bliskich okolicach, w jednej lokalizacji ustalonej wraz z Obdarowanym. Data ważności bonu jest umieszczona na bonie i wynosi 6 miesięcy. Bon podarunkowy nie podlega wymianie na gotówkę. W przypadku niewykorzystania bonu przez Obdarowanego w terminie ważności bonu, Nabywcy nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy, a sesja przepada. Bon podarunkowy jest imienny, jednak może zostać przekazany innej osobie. Po otrzymaniu bonu, Obdarowany powinien ustalić z Wykonawcą termin sesji zdjęciowej drogą mailową. Do realizacji sesji niezbędne jest podpisanie przez Obdarowanego umowy na usługę fotograficzną z Wykonawcą. Wykonawca udostępni do wglądu wzór takiej umowy Nabywcy Bonu przed zakupem. Sesje zdjęciowe realizowane w ramach bonu podarunkowego to: sesja pary (rocznicowa, narzeczeńska itp.), sesja ślubna (w stylizacji ślubnej), sesja ciążowa, sesja rodzinna (rodzice + dzieci, max. 4 osoby). Cena bonu na sesję rodzinną obejmującą więcej niż 4 uczestników jest ustalana indywidualnie. Wszystkie sesje odbywają się w plenerze lub w domu Obdarowanego. Nie wykonuję sesji z rekwizytami (balony, confetti, napisy, zabawki itp.). Zakup bonu podarunkowego jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu.

Polityka prywatności