Kup bon podarunkowy

Bardzo się cieszę, że zdecydowałeś się na tak wspaniały, ponadczasowy prezent, jednak jestem pewna, że to osoba obdarowana będzie się cieszyć jeszcze bardziej! :) 

Wartość bonu to 500 zł – w tej cenie osoba obdarowana dostanie od Ciebie sesję zdjęciową, dzięki której będzie się cieszyć nieocenioną pamiątką do końca życia. :) 

Osoba obdarowana otrzyma:
– spersonalizowany elegancki bon w złotej lub zielonej kopercie,
– aż 6 miesięcy na ustalenie odpowiedniego terminu na zdjęcia,
– sesję domową lub plenerową w dowolnym miejscu w Krakowie,
– gwarantowane 25 profesjonalnych fotografii po obróbce,
– możliwość samodzielnego wyboru swoich ulubionych ujęć,
– internetową galerię zdjęć, którą może dzielić się z rodziną i przyjaciółmi,
– poradę odnośnie stylizacji, lokalizacji i doboru dodatków na sesję,
– nowe, ciekawe doświadczenie i dobrą zabawę! :)

Istnieje również możliwość dokupienia do bonu voucheru na najwyższej jakości album fotograficzny w formie fotoksiążki lub pudełka z odbitkami.

Wypełnij proszę poniższe pola, a ja wkrótce odezwę się do Ciebie w celu dokończenia wszelkich formalności zakupu Bonu.

Regulamin Bonów Podarunkowych: 1. Chęć zakupu bonu podarunkowego można zgłosić mailowo, a także za pośrednictwem formularza kontaktowego. 2. Bon podarunkowy uprawnia do jednej sesji zdjęciowej (czas trwania ok. 1,5h), z której Obdarowany otrzyma 25 fotografii w wersji cyfrowej. Sesje realizowane są we wszystkie dni tygodnia w terminie ustalonym z Obdarowanym. 3. Bon podarunkowy można otrzymać na dwa sposoby: a. osobiście, po wcześniejszym umówieniu się i po dokonaniu przelewu na konto bankowe: 42 1140 2004 0000 3102 7638 0494 (mBank); b. wysyłkowo za pośrednictwem Paczkomatu InPost (+12,99 zł) lub kuriera InPost (+14,99 zł) po dokonaniu przelewu na konto bankowe. Po zaksięgowaniu płatności, bon podarunkowy zostanie wysłany na adres podany przez Nabywcę. c. mailowo, po dokonaniu przelewu na konto bankowe. W takim wypadku bon wysyłany jest w formie prostego PDF do samodzielnego wydruku (bez ozdobnej koperty). 4. Jako dowód zakupu, Nabywca otrzymuje fakturę. W przypadku zakupu wysyłkowego, faktura zostanie wysłana wraz z bonem lub mailowo na adres Nabywcy bonu. 5. Sesje zdjęciowe realizowane na podstawie bonu podarunkowego odbywają się w Krakowie lub bliskich okolicach, w jednej lokalizacji, która zostanie ustalona wraz z Obdarowanym. 6. Data ważności bonu jest umieszczona na bonie i wynosi 6 miesięcy od daty zakupu. 7. W przypadku niewykorzystania bonu przez Obdarowanego w terminie ważności bonu, Nabywcy nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy, a sesja przepada. Istnieje jednak możliwość opcjonalnego, płatnego (150 zł) przedłużenia ważności bonu po upływie terminu. Obdarowany może w ten sposób przedłużyć ważność bonu maksymalnie o 2 miesiące. 8. Bon podarunkowy jest imienny, jednak może zostać przekazany innej osobie. 9. Bon podarunkowy nie podlega wymianie na gotówkę. 10. Po otrzymaniu bonu, Obdarowany powinien ustalić z Wykonawcą termin sesji zdjęciowej drogą mailową. Adres e-mail Wykonawcy znajduje się na bonie. 11. Do realizacji sesji niezbędne jest podpisanie przez Obdarowanego umowy na usługę fotograficzną z Wykonawcą. Wykonawca udostępni do wglądu wzór takiej umowy Nabywcy bonu przed zakupem. 12. Sesje zdjęciowe realizowane w ramach bonu podarunkowego to: sesja pary (rocznicowa, narzeczeńska itp.), sesja ślubna (w stylizacji ślubnej), sesja ciążowa, sesja rodzinna (rodzice + dzieci, max. 4 osoby). Cena bonu na sesję rodzinną obejmującą więcej niż 4 uczestników jest ustalana indywidualnie. 13. Wszystkie sesje odbywają się w plenerze lub w domu Obdarowanego. 14. Nabywca bonu podarunkowego, dokonując zakupu bonu, oświadcza, że zapoznał się z portfolio Wykonawcy, w szczególności ze stylem obróbki i wizją artystyczną Wykonawcy (Wykonawca podczas sesji nie korzysta ze studia ani żadnych rekwizytów typu balony, confetti, zabawki, tablice z napisami itp.). 15. Zakup bonu podarunkowego jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu.

Polityka prywatności