Opinie

Zdaję sobie sprawę, że wybór fotografa nie jest łatwym zadaniem i doskonale rozumiem, że zależy Wam na sprawdzonej i polecanej osobie. Z wielką przyjemnością mogę przedstawić Wam poniższe opinie napisane przez moich klientów.
Większość tych opinii znajdziecie również na Facebooku i w Google, jedynie garstkę przekleiłam z korespondencji mailowej.

„Dziękujemy za pełną radości i pogody sesję w środku zimy (!), której owocem są przepięknie uchwycone emocje i piękno naszego miasta z perspektywy Zakrzówka. Ania potrafi uchwycić moment! Jest bardzo profesjonalna i oferuje wspaniałą obsługę klienta do tego mówi świetnie po angielsku!! Dziękujemy i wracamy do Ciebie w powiększonym składzie za kilka miesięcy 🤗 ❤
Anna thank you for fabulous pictures, atmosphere and great customer service. Your English is great and it made it so much easier for us! We will be back with our little monster soon ❤ „

Agnieszka

„Anna jest autorem naszej rodzinnej sesji domowej (z 3,5 latką i niemowlakiem). Przede wszystkim sesja z Anią odbyła się na luzie, a my czuliśmy się w Ani towarzystwie komfortowo i naturalnie, co widać na zdjęciach! Nawet nasza wstydliwa w pierwszych chwilach kontaktu z nowymi osobami starsza córka niemal od razu polubiła Anię, chętnie pozując i pokazując Ani swój domowy świat, pokój, zabawki. ❤ Efektem są przepiękne fotografie z okazji narodzin drugiej córeczki, które naprawdę oddają klimat naszej rodzinki. Spotkać Anię to była czysta przyjemność! Trzymamy za Ciebie kciuki i będziemy wracać. ❤ „
Marta

Moje zdjęcie Alanis z jej dnia ślubu zostało docenione przez społeczność najlepszych fotografów ślubnych i wyróżnione na LOOKSLIKEFILM.

„Anna is an incredibly talented and passionate photographer. Her professionalism and attention to detail is impeccable. And what’s more, her very lovely and warm character makes the whole experience very comfortable and enjoyable – even if you’re not used to being in front of the camera. My husband and I are so thrilled with the end results of our photographs – we just can’t recommend her enough! 5***** ♡ „
Alanis

„Pełen profesjonalizm, a przy tym nieziemskie podejście do każdego, przesympatyczna osoba! Nasza sesja była cudownym przeżyciem, a dzięki Ani piękne wspomnienia zostaną z nami na zawsze! Dziękujemy i serdecznie polecamy!”
Karolina

„Very satisfied after booking a foto shoot with Anna during our weekend trip to Krakow. Results were great and she put us at ease very well.”
Marc

„Ania wykonała dla nas sesję ciążową, którą zaplanowaliśmy z bardzo krótkim wyprzedzeniem. Mimo to Ania bez problemu się jej podjęła. Na sesji czuliśmy się bardzo swobodnie, dzięki jej spontanicznemu podejściu do pracy i otwartości. Aby jeszcze bardziej rozluźnić atmosferę, przygrywała nam muzyka z Ani przenośnego głośnika:). W pewnym momencie zapomnieliśmy, że jesteśmy fotografowani 😄. Zdjęcia wyszły urocze, a światło o wschodzie słońca było piękne. Warto było dać się namówić Ani do tak wczesnego wstawania. Aniu, dziękujemy za uwiecznienie tych chwil, było nam bardzo miło Cię poznać.”
Joanna

Aż trzy razy moje fotografie znalazły się wśród najlepszych zdjęć w rankingach Niezłe Aparaty! Tutaj i tutaj.

„Jaaaa Cię! Dziękujemy ogromnie za wszystko! Zdjęcia są przepiękne! Jestem zachwycony z efektów! Będę polecał wszystkim. Jesteś niesamowita! Dziękujemy jeszcze raz!” 
Arek

„Aniu!!!!!!! Wow wow wooooowww!!! 😍😍😍😍😍😍 Właściwie to dostaliśmy twojego mejla w drodze na lotnisko. Oszczędzając baterie aby pokazać karty pokładowe przesłałam go tylko Marcelinie i napisałam: recenzuj! Oczywiście zakochaaaana, a komplementy co do Twoich zdjęć zbieraliśmy już od tygodnia! (gdyż te kilka co nam przesłałaś w niedz obiegły świat wcześniej niż zdążyliśmy wrocic z krk). Wszystkim sie meeega podobały! Ze klimatyczne, naturalne i pięknie uchwycone! Zdaje się ze byłaś wszędzie. (…) Wlasnie już na spokojnie w hotelu obejrzeliśmy wszystkie dopiero pierwszy raz, Kuba już zaczął drugi. Ja płakałam. Jakbysmy na nowo byli w Krk. Co drugie przesyłałam Marcelinie i mamie na whatsappie opatrzone komentarzem. (…) Tak naprawdę to nam się wcale nie podobają…. Kochamy je!”
Justyna

„Aniu, zdjęcia są piękne nie możemy przestać ich oglądać.😍😍😍 Dziękujemy za super sesje i za to że możemy mieć z tego wszystkiego pamiątkę. 😍😍😍”
Sebastian

„Sesja z Anią to prawdziwa przyjemność. Jej profesjonalne i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że w trakcie sesji panuje swobodna i niekrępująca atmosfera, można nawet zapomnieć o obiektywie aparatu! :) Dodatkowo Ania potrafi bardzo dobrze doradzić w kwestii miejsca sesji czy ubioru.
Jak najbardziej polecam tak zdolnego Fotografa!
Dodatkowym plusem jest bardzo szybka i przepiękna obróbka zdjęć. Wspaniała pamiątka na całe życie :) Polecam!!”
Agnieszka

„Miła i profesjonalna obsługa ze strony Ani. Duża pomoc przed sesja jak i w jej trakcie. Plener na luzie pełen śmiechu bo Ania umiejętnie nas zagadywala. :) Przepiękne uchwycenie chwili na przyszłość. Od zdjęć ciężko odwrócić wzrok. Polecam razem z mężem. :) Dziekujemy. :*”
Karolina

„Współpraca z Anią to czysta przyjemność 😍 Sesja przebiega w miłej i luźnej atmosferze, zdjęcia wykonywane są bardzo profesjonalnie, a efekty są świetne! Bardzo sympatyczna i uśmiechnięta Pani Fotograf 😉 Polecam!”
Edyta

Zapraszam serdecznie do kontaktu.
Już nie mogę się doczekać, aż Was poznam! :)