Sesje zdjęciowe

Sesje w plenerze, które wykonuję, to: sesja rodzinna, sesja pary (w tym sesje narzeczeńskie), sesja ślubna oraz sesja ciążowa. Jako jedyny fotograf w Krakowie fotografuję oświadczyny. Uwielbiam fotografować też fajne śluby, szczególnie śluby w plenerze! :)

Na sesję w plenerze zabieram ze sobą jedynie aparat, dwa obiektywy i Was. Naturalny efekt na zdjęciach zawdzięczam między innymi odpowiedniemu wykorzystaniu naturalnego światła. :)

sesja w plenerze krakow

Sesja fotograficzna to fantastyczny pomysł na spędzenie czasu razem! Może być pomysłem na randkę, oryginalnym prezentem albo po prostu niebanalnym sposobem na celebrowanie Waszej miłości.

Sesja z Anią to była czysta przyjemność. Czuliśmy się jak na randce! Z całego serca bardzo polecamy! Zdjęcia wyszły przepiękne, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni mając taką pamiątkę na lata. Aniu, jesteś niesamowita, na pewno jeszcze się spotkamy. Dziękujemy!
~ Agata

To pamiątka na całe życie, więc dbam o to, abyście czuli się jak najswobodniej podczas zdjęć. Nie trzeba umieć pozować – nawet wolę, gdy nie pozujecie! Obiecuję też, że nie będę Was sztywno ustawiać. Wykorzystam za to pewne triki, które Was rozluźnią, rozbawią i wywołają emocje, które złapię na zdjęciach.

Moi klienci po spotkaniu często mówią, że była to dla nich świetna zabawa – dla mnie to jeden z największych komplementów! :)

sesja w plenerze krakow

Najczęściej sesja zdjęciowa w plenerze trwa około 1.5-2h, czasem zdarzy się, że potrwa dłużej, co nie wpływa na cenę. Nie wykonuję sesji z rekwizytami – na zdjęciach zawsze najważniejsi dla mnie jesteście Wy i nie chcę, by cokolwiek odwracało od Was uwagę.

Sesje prowadzę w języku polskim, angielskim lub portugalskim. We wszystkich tych językach jestem w pełni biegła.

“Ania jest absolutnie NIESAMOWITA. Mieliśmy u niej sesję rodzinną: świetna atmosfera, dzieci zachwycone (nie ma co ukrywać, Ania podejście do dzieci ma pierwszorzędne – od razu złapała z nimi kontakt), zero stresu – czuliśmy się wszyscy jak na wycieczce ze znajomą (a widzieliśmy się pierwszy raz w życiu). Zdjęcia udostępnione ekspresowo; piękne, klimatyczne i bardzo naturalne… Jesteśmy zachwyceni, polecamy w 100%!”
~ Michał

Moim ulubionym czasem na zdjęcia jest tak zwana “złota godzina”, czyli poranki tuż po wschodzie oraz wieczory tuż przed zachodem słońca. Wtedy złapiemy najpiękniejsze światło!

Sesje w plenerze wykonuję przez cały rok – bo każda pora ma swój urok! :) Jeśli jednak nie lubicie zimnych miesięcy, sesja może się odbyć u Was w domu lub w wynajętym apartamencie.

Przed sesją podpisujemy umowę (przyjmuję też zadatek 150 zł w celu rezerwacji terminu), wspólnie ustalamy lokalizację oraz doradzam Wam w wyborze stylizacji.

Z sesji udostępnię Wam najlepsze ujęcia po obróbce (zwykle ok. 50-100), z których sami wybierzecie swoje 25 ulubionych fotografii, które chcecie otrzymać. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć, jednak 25 zdjęć to już naprawdę fajna kolekcja! :)

Możecie zamówić u mnie także przepiękną, w pełni spersonalizowaną oprawę Waszych zdjęć: albumy fotograficzne (fotoksiążki) oraz eleganckie pudełka z odbitkami. Produkty dla moich klientów są najwyższej jakości, stworzone tak, aby przetrwały dziesiątki lat.

Sesja z Anią to prawdziwa przyjemność. Jej profesjonalne i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że w trakcie sesji panuje swobodna i niekrępująca atmosfera, można nawet zapomnieć o obiektywie aparatu! :) Dodatkowo Ania potrafi bardzo dobrze doradzić w kwestii miejsca sesji czy ubioru. Jak najbardziej polecam tak zdolnego Fotografa! Dodatkowym plusem jest bardzo szybka i przepiękna obróbka zdjęć. Wspaniała pamiątka na całe życie :) Polecam!!”

~ Agnieszka

Zapraszam Was do kontaktu oraz do poczytania moich artykułów:

Przypominam też o możliwości zakupu sesji na prezent oraz o poczytania opinii moich klientów.

Zaobserwujcie mnie na Facebooku i Instagramie i pozostańmy w kontakcie! :)