Sesje zdjęciowe

Sesje w plenerze, które wykonuję, to: sesja rodzinna, sesja pary (w tym sesje narzeczeńskie), sesja ślubna oraz sesja ciążowa. Jako jedyny fotograf w Krakowie fotografuję oświadczyny. Uwielbiam fotografować też fajne śluby!

Na sesję w plenerze zabieram ze sobą jedynie aparat, dwa obiektywy i Was. Naturalny efekt na zdjęciach zawdzięczam między innymi odpowiedniemu wykorzystaniu naturalnego świata. :)

sesja w plenerze krakow

Sesja fotograficzna to fantastyczny pomysł na spędzenie czasu razem! Może być pomysłem na randkę, oryginalnym prezentem albo po prostu niebanalnym sposobem na celebrowanie Waszej miłości. To pamiątka na całe życie, więc dbam o to, abyście czuli się jak najswobodniej podczas zdjęć. Nie trzeba umieć pozować – nawet wolę, gdy nie pozujecie! Obiecuję też, że nie będę Was sztywno ustawiać. Wykorzystam za to pewne triki, które Was rozluźnią, rozbawią i wywołają emocje, które złapię na zdjęciach. Moi klienci po spotkaniu często mówią, że była to dla nich świetna zabawa – dla mnie to jeden z największych komplementów! :)

sesja w plenerze krakow

Najczęściej sesja zdjęciowa w plenerze trwa średnio 1.5h, ale może się zdarzyć, że potrwa dłużej. Nie wykonuję sesji z rekwizytami – na zdjęciach zawsze najważniejsi dla mnie jesteście Wy i nie chcę, by cokolwiek odwracało od Was uwagę. Sesje prowadzę w języku polskim, angielskim lub portugalskim. Moim ulubionym czasem na zdjęcia jest tak zwana “złota godzina”, czyli poranki tuż po wschodzie oraz wieczory tuż przed zachodem słońca. Wtedy złapiemy najpiękniejsze światło! Sesje w plenerze wykonuję przez cały rok – bo każda pora ma swój urok! :) Jeśli jednak nie lubicie zimnych miesięcy, sesja może się odbyć u Was w domu lub w wynajętym apartamencie.

Przed sesją podpisujemy umowę (przyjmuję też zadatek 150 zł w celu rezerwacji terminu), wspólnie ustalamy lokalizację oraz doradzam w wyborze stylizacji. Z sesji oddaję co najmniej 25 fotografii po obróbce graficznej, które udostępniam Wam w formie cyfrowej, gotowych do wywołania i dzielenia się ze światem. :) Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć, jednak 25 zdjęć to już naprawdę sporo! 

„Współpraca – rewelacja, profesjonalizm – level expert, ale dla Nas Ania to przede wszystkim niesamowita osoba!💓 Ma wyczucie momentu i potrafi dyskretnie uchwycić to, co nieuchwytne. Dubli nie ma- liczy się ta chwila, te emocje, a efekty magiczne. Na dodatek nie ma mowy o sztucznej atmosferze, jest wesoło, na luzie, z uśmiechem:) My jesteśmy w Tobie absolutnie zakochani, więc już Cię nazwaliśmy Naszym rodzinnym Fotografem! 💓💓💓 Dziękujemy Aniu!💙 A Wam z całego serca polecamy!” ~ Ania J.

Zapraszam Was do kontaktu oraz do poczytania moich artykułów:

Przypominam też o możliwości zakupu sesji na prezent oraz o poczytania opinii moich klientów.