Sesja zdjęciowa w Krakowie

Cześć! Ogromnie mi miło, że tu jesteś! :)
Wiesz, jaki jest najlepszy komplement, jaki często słyszę po sesji? Że to była świetna zabawa. :) Mam nadzieję, że przekonam Was do tego, że sesja zdjęciowa wcale nie musi być niezręczna ani stresująca, i że także Wy możecie mieć piękne i naturalne zdjęcia, na których się sobie podobacie!

Na tej stronie znajdziecie odpowiedź na pytania:

 • Jakie sesje zdjęciowe oferuję?
 • Dlaczego w tym morzu fotografów warto wybrać mnie?
 • Ile trwa sesja zdjęciowa?
 • Kiedy najlepiej ją wykonać?
 • Jak wyglądają formalności?
 • Ile zdjęć dostaniecie?

  Sesja zdjęciowa pary (sesja narzeczeńska, rocznicowa, ślubna)

  Sesja pary, w tym sesja narzeczeńska, to jeden z moich absolutnie ulubionych rodzajów sesji. Fotografowałam pary w wieku 18, jak i 65 lat! Te ostatnie są naprawdę szczególne – takie sesje na 40. rocznicę ślubu wzruszają mnie do łez! Niezależnie od wieku, zależy mi, abyście podczas naszego wspólnego spaceru przede wszystkim dobrze się bawili. Dzięki mojemu sposobowi prowadzenia sesji, dbam o to, żeby to był dla Was fajny wspólny czas, którego “efektem ubocznym” będą piękne, ponadczasowe i naturalne fotografie. :) Czego można się spodziewać po takiej sesji i jak się do niej przygotować? Szczegółowo opisuję to tutaj.

  „Nigdy wcześniej nie mieliśmy sesji zdjęciowej – nie sądziliśmy, że może ona być tak świetnym doświadczeniem. Ale właśnie dzięki Ani takie właśnie jest – wprowadza od początku swoim ciepłem świetną atmosferę, dzięki czemu fotografie wychodzą bardzo naturalnie, a my sami czuliśmy się po prostu swobodnie, momentami zapominaliśmy, że jesteśmy na sesji. 😍 Marzyła mi się sesja w ukochanym Krakowie i efekty są rewelacyjne. Szczerze bardzo polecam.” ~ Karolina


  Sesja ciążowa (brzuszkowa)

  Moja sesja ciążowa jest bardzo podobna do sesji narzeczeńskiej – z tą różnicą, że gdzieś po drodze musimy tu i ówdzie wyróżnić brzuszek. :) Ale mój cel jest jeden: stworzyć pamiątkę tego, jacy byliście, gdy czekaliście na pojawienie się Waszego małego człowieka na świecie. Osobiście nie przepadam za wystylizowanymi sesjami ciążowymi w sukniach wieczorowych, ani wymuskanych, półnagich zdjęciach w studio, które chyba dziwnie będzie pokazać potem swojemu synkowi. ;) Uważam, że cenniejszą pamiątką dla dziecka – i dla Was samych również – będzie złapanie Was w obiektywie takimi, jacy jesteście w tym szczególnym czasie. Kiedy najlepiej wykonać taką sesję? Gdzieś między 7. a 9. miesiącem. Więcej o sesjach brzuszkowych napisałam tutaj.

  „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to właśnie z Anią zrealizowaliśmy swoje marzenie o sesji brzuszkowej. Zdjęcia są przepiękne i naturalne; Ania bardzo dba o atmosferę i luz w czasie sesji, tak że nawet największy sztywniak poczuje się komfortowo.” ~ Julia


  Sesja domowa noworodkowa

  Sesje w Waszych domach najczęściej wykonuję z okazji pojawienia się nowego członka rodziny. Zapewniam Was, że sesja noworodkowa czy z niemowlakiem jest najprostszą ze wszystkich możliwych rodzajów sesji. Wystarczy, że skupicie się na maleństwie (co – uwierzcie mi – będziecie potrafili zrobić doskonale), a resztą zajmę się ja. :) Pomyślcie, jakie zdjęcie Waszego dziecka będzie w przyszłości najcenniejsze? To, jak leży zawinięte w kokon w koszyczku w wystylizowanym studio, czy jak uśmiecha się do mamy ze swojego łóżeczka albo z pełną premedytacją gryzie nos tatusia? :) Kiedy wykonać taką sesję? Jak tylko poczujecie się gotowi – dziecko może mieć kilka dni albo kilka tygodni, a nawet kilka miesięcy. Nigdy nie jest za późno!

  “Sesja z Anią odbyła się na luzie, a my czuliśmy się w Ani towarzystwie komfortowo i naturalnie, co widać na zdjęciach! Nawet nasza wstydliwa w pierwszych chwilach kontaktu z nowymi osobami starsza córka niemal od razu polubiła Anię, chętnie pozując i pokazując Ani swój domowy świat, pokój, zabawki. ❤ Efektem są przepiękne fotografie z okazji narodzin drugiej córeczki, które naprawdę oddają klimat naszej rodzinki.” ~ Marta


  Sesja oświadczyny-niespodzianka

  Czy wiecie, że jestem jedynym fotografem w Krakowie specjalizującym się w fotografowaniu oświadczyn? W Polsce to wciąż szalenie niszowy temat i ze względu na to, że takie niespodzianki mogą być dość nieprzewidywalne, niewielu fotografów podejmuje się wyzwania. :) Ja wprost kocham dokumentować te emocje i jestem dumna z tego, jak przez lata wypracowałam organizację takich akcji! Każde zapytanie o oświadczyny niesamowicie mnie cieszy. Tym, którzy rozważają oświadczyny w Krakowie – z fotografem czy bez – polecam mój artykuł z kilkoma miejscami, które świetnie się nadają na zadanie tego najważniejszego pytania: Gdzie się oświadczyć w Krakowie?

  “Cudowna sesja, cudowny efekt końcowy a co najważniejsze ten wspaniały moment oświadczyn uwieczniony, dzięki czemu będzie pamiątka do końca życia i oby jeszcze dłużej! Gdyby każdy oferujący jakiekolwiek usługi starał się choć w połowie tak jak Ania, cechował się takim profesjonalizmem i pasją do tego co robi to świat byłby wspaniałym miejscem. 🥰” ~ Damian


  Sesja zdjęciowa – dlaczego ja?

  Sztuczne pozowanie na sesji? To nie u mnie!

  Na moich sesjach naprawdę nie trzeba umieć pozować – nawet wolę, gdy nie pozujecie! Obiecuję też, że nie będę Was sztywno ustawiać ani kazać zastygać w pozycji przez kilka minut. Wykorzystam za to pewne triki, które Was rozluźnią, rozbawią i wywołają emocje, które ukradkiem złapię na zdjęciach. Ja w ogóle nie fotografuję profesjonalnych modeli, a ponad 90% moich klientów nigdy wcześniej nie miało sesji zdjęciowej!

  sesja zdjeciowa krakow

  Przeprowadzę Was przez całą sesję

  To, że “fotografuję Was naturalnie”, oczywiście nie oznacza, że zostawiam Was samych sobie! Dzięki mojemu sposobowi prowadzenia sesji, wyjdą nam zdjęcia, na których będziecie sobą, a nie sztywnymi modelami, których nikt nie pozna. Nawet ci, którzy myślą, że “nie wiedzą co mają robić” mogą mieć super pamiątkę. :)

  Jestem polecaną fotografką

  Z dużą wdzięcznością mogę podzielić się z Wami opiniami moich klientów – zajrzyjcie tutaj lub na moją wizytówkę w Google albo do sekcji rekomendacji na moim fan page’u na Facebooku, aby zobaczyć opinie.

  Otrzymacie korzystne rabaty przy zakupie dodatkowych ujęć

  U większości fotografów w Polsce cena dodatkowego ujęcia jest stała i wynosi zazwyczaj około 30-40 zł. W moich pakietach cena za dodatkowe ujęcie jest jedynie ceną wyjściową. Bo im więcej dobierzecie dodatkowych zdjęć, tym mniej zapłacicie za sztukę. :)

  Dogadam się ze wszystkimi

  Sesje prowadzę w języku polskim, angielskim lub portugalskim. We wszystkich tych językach jestem biegła. Miałam już klientów z Wielkiej Brytanii, Portugalii, Brazylii, Grecji, Ukrainy, Białorusi, Cypru, USA, Izraela, Tajwanu, Holandii, Francji, Hiszpanii, Nigerii, Ekwadoru, Serbii i wielu innych krajów!

  sesja zdjeciowa krakow

  Ile trwa sesja zdjęciowa?

  Najczęściej sesja zdjęciowa trwa około 1 godziny. Czasem zdarzy się, że potrwa dłużej – na przykład w przypadku sesji noworodkowej, gdzie zawsze dostosowujemy się do potrzeb maluszka (karmienie, przewijanie, spontaniczna drzemka). Nie umawiam sesji jedna po drugiej, ani nie fotografuję z zegarkiem w ręku, tak że nie musicie się stresować upływającym czasem. :) Wiele czynników wpływa na to, jak szybko udaje się stworzyć dobry materiał.

  Sesja zdjęciowa – kiedy najlepiej ją wykonać?

  Moim ulubionym czasem na zdjęcia jest tak zwana “złota godzina”, czyli poranki tuż po wschodzie oraz wieczory tuż przed zachodem słońca. Wtedy złapiemy najpiękniejsze światło! 90% zdjęć w moim portfolio to zdjęcia wykonane albo w okolicach wschodu albo w okolicach zachodu słońca. Godzina wschodu i zachodu różni się w zależności od pory roku – warto wziąć to pod uwagę przy planowaniu sesji. :)

  Sesje w plenerze wykonuję przez cały rok – bo każda pora i każda aura ma swój urok! Błędem jest myślenie, że ładne zdjęcia można zrobić tylko późną wiosną i latem. Przykładowo, mamy wtedy najbardziej jaskrawy kolor trawy i bardzo ostre słońce wysoko na horyzoncie. Tak że wybór odpowiedniej godziny zdjęć oraz lokalizacji w tych pozornie „najlepszych” porach roku będzie szczególnie ważny dla efektu końcowego. Jeśli nie lubicie zimnych miesięcy, sesja zdjęciowa może się odbyć także u Was w domu albo w wynajętym studio. :)

  sesja zdjeciowa krakow fotograf

  Sesja zdjęciowa – ile kosztuje i jak wyglądają formalności?

  Każdy rodzaj sesji jest u mnie wyceniony inaczej. W zależności od rodzaju sesji, oferuję dwa lub trzy różne pakiety, które mogą obejmować różne dodatki, różną liczbę zdjęć i inną cenę za dodatkowe ujęcie. Wszystkie szczegóły przedstawione są w klarownej ofercie PDF, którą wysyłam każdemu zainteresowanemu w ciągu maksymalnie 24 godzin od otrzymania zapytania. :)

  Po tym, gdy wybierzecie pakiet, który najbardziej Wam odpowiada, wpłacacie zadatek w wysokości 200 zł, aby zarezerwować termin. Przed spotkaniem podpisujemy również umowę na usługę fotograficzną – robimy to zdalnie, ale mogę też przynieść dwie kopie na naszą sesję, jeśli tak Wam wygodniej.

  Następnie wspólnie ustalamy lokalizację – jeśli nie macie wybranego miejsca, chętnie doradzę, które lokalizacje najlepiej sprawdzą się w wybranym przez Was terminie. W kolejnym kroku przesyłam Wam wskazówki, które pomogą Wam dobrać garderobę na Waszą sesję i się na nią przygotować. Opcjonalnie będziecie mogli przesłać mi zdjęcia kilku outfitów (na przykład rozłożone na łóżku) – chętnie doradzę. :)

  sesja zdjeciowa krakow

  Ile zdjęć dostaniecie?

  Wybierając pakiet, decydujecie, ile zdjęć chcecie otrzymać. Ale liczba wybrana w pakiecie nie musi być ostateczna – zawsze możecie dokupić dodatkowe ujęcia, a nawet wszystkie ujęcia z sesji z korzystnym rabatem!

  Po naszym spotkaniu otrzymacie wgląd do galerii z najlepszymi fotografiami (70-140 zdjęć!), z których sami wybierzecie te, które chcecie otrzymać. Nie chcę narzucać klientom mojego wyboru, bo wiem, że każdy „widzi” się na zdjęciach inaczej. :) Co ważne, będą to zdjęcia już po obróbce, abyście mogli zobaczyć efekt finalny Waszych fotografii i samodzielnie wybrać te najpiękniejsze. U mnie nie kupujecie kota w worku. :)

  Możecie zamówić także przepiękną, w pełni spersonalizowaną oprawę Waszych zdjęć: albumy fotograficzne oraz eleganckie pudełka z odbitkami (niektóre pakiety zawierają już te dodatki). Produkty dla moich klientów są najwyższej jakości – są tworzone ręcznie przez jedną z najlepszych polskich firm na rynku tak, aby przetrwały dziesiątki lat i kilka pokoleń!

  Voucher na sesję zdjęciową

  Szukacie wyjątkowego prezentu dla najbliższych? Dobrze trafiliście, ponieważ możecie u mnie kupić bon podarunkowy na sesję zdjęciową w Krakowie. Uważam, że to wspaniały, oryginalny i ponadczasowy prezent, z którego ucieszy się absolutnie każdy!

  „Ania to najlepszy wybór dla każdego, kto uważa, że nie umie pozować, sesje nie są dla niego, a aparat gryzie. Jesteśmy absolutnie zachwyceni zdjęciami, które otrzymaliśmy (totalnie nie wiadomo, czym się chwalić w social mediach, bo wszystko jest „w punkt” ;)). Nie mogę nie wspomnieć o atmosferze w trakcie sesji – to wspaniale i romantycznie spędzony czas, na który powinna sobie pozwolić każda para. :) Po pierwszym zdjęciu, nawet u najgorszych modeli, pojawia się luz, który później widać na ujęciach.” ~ Paulina

  Napisz do mnie, aby otrzymać ofertę: