O mnie

Wiem, że jestem stronnicza, ale zdjęcia są dla mnie jedną z najcenniejszych pamiątek, jakie można posiadać!

Największą przyjemność z tego, co robię, czerpię wtedy, gdy klienci wieszają moje zdjęcia na ścianach swojego mieszkania i dzielą się nimi z rodziną i przyjaciółmi poprzez odbitki i albumy fotograficzne.

W takich momentach wiem, że dałam im wyjątkowy, ponadczasowy prezent, pamiątkę, wspomnienia i emocje, które przetrwają dziesiątki (a może setki?) lat. Czy istnieje na świecie lepsza praca? No chyba nie! :)

Jestem przekonana, że nie ma czegoś takiego jak „niefotogeniczność”. Absolutnie każdy może mieć piękne, niewymuszone, naturalne zdjęcia.

Lubię mówić o moich sesjach jak o spacerach z aparatem. Zamiast ustawiać Was w sztywnych pozach, korzystam z pewnych trików, które sprawią, że się rozluźnicie i że sesja zdjęciowa będzie dla Was przede wszystkim fajnym doświadczeniem. Bardzo prawdopodobne, że – jak wielu moich klientów – bardzo szybko zapomnicie o tym, że w ogóle jesteście fotografowani!

O tym, jak wygląda sesja fotograficzna ze mną, przeczytacie więcej w sekcji sesje zdjęciowe. A opinie moich klientów możecie przeczytać tutaj lub w Google albo na Facebooku. :)

Mam na imię Ania (proszę, mówcie mi po imieniu!), mieszkam w Krakowie i mam męża z drugiego końca Europy – stąd moje „dziwne” nazwisko. :) Oprócz fotografowania (które jest nie tylko moją największą zajawką, ale też pracą na pełen etat od 2017 roku), uwielbiam podróże we wszystkie strony świata, jeść pyszne rzeczy, spędzać czas w otoczeniu przyrody, pływać na SUPie i czytać o tym, jak dożyć 120 lat. :)

Zapraszam Was do kontaktu. Nie mogę się doczekać, aż Was poznam i stworzę dla Was wspaniałą pamiątkę na lata! :)

Zdjęcia mojego autorstwa zostały docenione przez międzynarodową społeczność najlepszych fotografów ślubnych i rodzinnych oraz wyróżnione na Looks Like Film. Jednym z nich był portret ślubny Alanis, a drugim ciążowe zdjęcie Ani (tutaj i tutaj).

Aż trzy moje fotografie znalazły się wśród najlepszych zdjęć w rankingach Niezłe Aparaty! Tutaj i tutaj.