O mnie

Wiem, że jestem stronnicza, ale zdjęcia są dla mnie jedną z najcenniejszych pamiątek, jakie można posiadać!

Największą przyjemność z tego, co robię, czerpię wtedy, gdy klienci wieszają moje zdjęcia na ścianach swojego mieszkania i dzielą się nimi z rodziną i przyjaciółmi poprzez odbitki i albumy.

W takich momentach wiem, że dałam im wyjątkowy, ponadczasowy prezent, pamiątkę, wspomnienia i emocje, które przetrwają dziesiątki (a może setki?) lat. Czy istnieje na świecie lepsza praca? :)

Jestem przekonana, że nie istnieje coś takiego jak niefotogeniczność. Absolutnie każdy może mieć piękne, niewymuszone, naturalne zdjęcia.

Lubię mówić o moich sesjach jak o spacerach z aparatem. Mam pewne triki, które sprawią, że się rozluźnicie i że sesja zdjęciowa będzie dla Was przede wszystkim fajnym doświadczeniem.

Mówię „nie” sztucznemu pozowaniu i tonom stresującego sprzętu. Zdjęcia mogę robić gdziekolwiek – dla mnie najważniejsi jesteście Wy, a nie lokalizacja! :)

Mieszkam w Krakowie, ale możemy zorganizować spotkanie w dowolnym miejscu. O tym, jak wygląda sesja fotograficzna ze mną, przeczytacie więcej w sekcji sesje zdjęciowe. A opinie moich klientów możecie przeczytać tutaj.

Mam na imię Ania, mam 34 lata. Oprócz fotografowania, uwielbiam podróże we wszystkie strony świata, mleczną czekoladę, jogę, szum morza, dobrą japońską herbatę, jeść pyszne rzeczy z przyjaciółmi, spędzać czas w otoczeniu przyrody i… zwykłą codzienność z moim mężem Portugalczykiem. ❤

Zapraszam do kontaktu. Nie mogę się doczekać, aż Was poznam i stworzę dla Was wspaniałą pamiątkę na lata! :)

Zdjęcia mojego autorstwa zostały docenione przez międzynarodową społeczność najlepszych fotografów ślubnych i rodzinnych oraz wyróżnione na Looks Like Film. Jednym z nich był portret ślubny Alanis, a drugim ciążowe zdjęcie Ani (tutaj i tutaj).

Aż trzy moje fotografie znalazły się wśród najlepszych zdjęć w rankingach Niezłe Aparaty! Tutaj i tutaj.