O mnie

Wiem, że jestem stronnicza, ale zdjęcia są dla mnie jedną z najcenniejszych pamiątek, jakie można posiadać!

Największą przyjemność z tego, co robię, czerpię wtedy, gdy klienci wieszają moje zdjęcia na ścianach swojego mieszkania i dzielą się nimi z rodziną i przyjaciółmi poprzez odbitki i albumy fotograficzne.

W takich momentach wiem, że dałam im wyjątkowy, ponadczasowy prezent, pamiątkę, wspomnienia i emocje, które przetrwają dziesiątki (a może setki?) lat. Czy istnieje na świecie lepsza praca? :)

Jestem przekonana, że nie istnieje coś takiego jak niefotogeniczność. Absolutnie każdy może mieć piękne, niewymuszone, naturalne zdjęcia.

Lubię mówić o moich sesjach jak o spacerach z aparatem. Mam pewne triki, które sprawią, że się rozluźnicie i że sesja zdjęciowa będzie dla Was przede wszystkim fajnym doświadczeniem.

Mówię „nie” sztucznemu pozowaniu i tonom stresującego sprzętu. Zdjęcia mogę robić gdziekolwiek – dla mnie najważniejsi jesteście Wy, a nie lokalizacja! :)

Mieszkam w Krakowie, ale możemy zorganizować spotkanie w dowolnym miejscu. O tym, jak wygląda sesja fotograficzna ze mną, przeczytacie więcej w sekcji sesje zdjęciowe. A opinie moich klientów możecie przeczytać tutaj.

Mam na imię Ania, mam 34 lata. Oprócz fotografowania, uwielbiam podróże we wszystkie strony świata, szum morza, dobrą japońską herbatę, jeść pyszne rzeczy z przyjaciółmi, spędzać czas w otoczeniu przyrody i… zwykłą codzienność z moim mężem Portugalczykiem. ❤

Zapraszam do kontaktu. Nie mogę się doczekać, aż Was poznam i stworzę dla Was wspaniałą pamiątkę na lata! :)

Zdjęcia mojego autorstwa zostały docenione przez międzynarodową społeczność najlepszych fotografów ślubnych i rodzinnych oraz wyróżnione na Looks Like Film. Jednym z nich był portret ślubny Alanis, a drugim ciążowe zdjęcie Ani (tutaj i tutaj).

Aż trzy moje fotografie znalazły się wśród najlepszych zdjęć w rankingach Niezłe Aparaty! Tutaj i tutaj.