Sesja na prezent

Dzięki moim Bonom Podarunkowym możecie podarować komuś naprawdę oryginalną pamiątkę – sesję fotograficzną! :)

W dzisiejszych czasach wszyscy robimy zdjęcia telefonem (i nigdy ich nie wywołujemy, prawda?), a zapominamy o profesjonalnych fotografiach, które przetrwają dziesiątki lat i będą cieszyć do końca życia!

Sesja na prezent Krakow

Czy jest ktoś, kto nie byłby zadowolony z takiego prezentu? Sesja na prezent to świetny pomysł z okazji urodzin, rocznicy ślubu czy rocznicy związku, a nawet Walentynek czy Dnia Matki.

Wspaniale sprawdzi się też pod choinką czy w ramach prezentu na baby shower albo wieczór panieński. Najczęściej jednak moje bony kupowane są jako prezent na chrzest! :)

Oprócz tego, że osoba obdarowana otrzyma 25 profesjonalnych zdjęć, gwarantuję, że będzie też miała zaliczone po prostu fajne doświadczenie.

Na moich sesjach panuje swobodna atmosfera (przeczytaj opinie moich klientów). Traktuję je jak spacer z aparatem i robię wszystko, aby fotografowani przede wszystkim dobrze się bawili.

Zakupiona sesja na prezent może odbyć się niezależnie od pory roku, w terminie, który ustalę wraz z obdarowanym. 

Bony podarunkowe dostępne są niemal od ręki, dlatego to świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujecie prezentu na ostatnią chwilę. :)

Bony są w pełni spersonalizowane (zawierają imię i nazwisko osoby obdarowanej), wysyłane są w eleganckiej złotej lub ciemnozielonej kopercie. I prezent gotowy! :) A jeśli sesja to za mało, u mnie możecie zakupić również voucher na album fotograficzny (fotoksiążkę).

Przed zakupem zachęcam do zapoznania się z poniższym Regulaminem Bonów Podarunkowych, a w razie pytań – jak zawsze służę pomocą!

“Anię znalazłam w morzu ofert krakowskich fotografów. Spodobały mi się jej zdjęcia i to jak opisuje swoją prace, w jaki sposob podchodzi do robienia i obrobki zdjęc. Szukałam fotografa, ktory zrobi piękne zdjęcia, bez sztucznosci, w idealnym, naturalnym momencie i świetle. Ania okazała sie nie tylko profesjonalną fotografką ale bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Zdjęcia, które wykonała są przepiękne żeby nie powiedzieć magiczne. Z Anią miałam też świetny kontakt przed sesją. Całą komunikację prowadzilysmy na odlegołść. Kupiłam u niej bon na sesję rodzinną jako prezent dla siostry. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę.”
~ Edyta

bon podarunkowy sesja zdjeciowa krakow
Sesja zdjeciowa na prezent Krakow
sesja zdjeciowa na prezent krakow

Sesja na prezent

Regulamin Bonów Podarunkowych

 1. Chęć zakupu bonu podarunkowego można zgłosić mailowo, a także za pośrednictwem formularza kontaktowego.
 2. Bon podarunkowy uprawnia do jednej sesji zdjęciowej (czas trwania ok. 1,5h), z której Obdarowany otrzyma 25 fotografii w wersji cyfrowej. Sesje realizowane są we wszystkie dni tygodnia w terminie ustalonym z Obdarowanym.
 3. Bon podarunkowy można otrzymać na dwa sposoby:
  a. osobiście, po wcześniejszym umówieniu się i po dokonaniu przelewu na konto bankowe: 42 1140 2004 0000 3102 7638 0494 (mBank);
  b. wysyłkowo za pośrednictwem Paczkomatu InPost (+12,99 zł) lub kuriera InPost (+14,99 zł) po dokonaniu przelewu na konto bankowe. Po zaksięgowaniu płatności, bon podarunkowy zostanie wysłany na adres podany przez Nabywcę.
  c. mailowo, po dokonaniu przelewu na konto bankowe. W takim wypadku bon wysyłany jest w formie prostego PDF do samodzielnego wydruku (bez ozdobnej koperty).
 4. Jako dowód zakupu, Nabywca otrzymuje fakturę. W przypadku zakupu wysyłkowego, faktura zostanie wysłana wraz z bonem lub mailowo na adres Nabywcy bonu.
 5. Sesje zdjęciowe realizowane na podstawie bonu podarunkowego odbywają się w Krakowie lub bliskich okolicach, w jednej lokalizacji, która zostanie ustalona wraz z Obdarowanym.
 6. Data ważności bonu jest umieszczona na bonie i wynosi 6 miesięcy od daty zakupu.
 7. W przypadku niewykorzystania bonu przez Obdarowanego w terminie ważności bonu, Nabywcy nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy, a sesja przepada. Istnieje jednak możliwość opcjonalnego, płatnego (150 zł) przedłużenia ważności bonu po upływie terminu. Obdarowany może w ten sposób przedłużyć ważność bonu maksymalnie o 2 miesiące.
 8. Bon podarunkowy jest imienny, jednak może zostać przekazany innej osobie.
 9. Bon podarunkowy nie podlega wymianie na gotówkę.
 10. Po otrzymaniu bonu, Obdarowany powinien ustalić z Wykonawcą termin sesji zdjęciowej drogą mailową. Adres e-mail Wykonawcy znajduje się na bonie.
 11. Do realizacji sesji niezbędne jest podpisanie przez Obdarowanego umowy na usługę fotograficzną z Wykonawcą. Wykonawca udostępni do wglądu wzór takiej umowy Nabywcy bonu przed zakupem.
 12. Sesje zdjęciowe realizowane w ramach bonu podarunkowego to: sesja pary (rocznicowa, narzeczeńska itp.), sesja ślubna (w stylizacji ślubnej), sesja ciążowa, sesja rodzinna (rodzice + dzieci, max. 4 osoby). Cena bonu na sesję rodzinną obejmującą więcej niż 4 uczestników jest ustalana indywidualnie.
 13. Wszystkie sesje odbywają się w plenerze lub w domu Obdarowanego.
 14. Nabywca bonu podarunkowego, dokonując zakupu bonu, oświadcza, że zapoznał się z portfolio Wykonawcy, w szczególności ze stylem obróbki i wizją artystyczną Wykonawcy (Wykonawca podczas sesji nie korzysta ze studia ani żadnych rekwizytów typu balony, confetti, zabawki, tablice z napisami itp.).
 15. Zakup bonu podarunkowego jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu.
Sesja na prezent fotograf Krakow
bon podarunkowy na sesje zdjeciowa krakow
bon podarunkowy na sesje zdjeciowa krakow
bon podarunkowy fotograf krakow
bon podarunkowy fotograf krakow
sesja zdjeciowa na prezent krakow

Nie kupujesz kota w worku. :)
Przeczytaj opinie moich klientów na temat sesji zdjęciowych ze mną!