Sesja na prezent

Dzięki moim Bonom Podarunkowym możecie podarować komuś naprawdę oryginalną pamiątkę i fajne doświadczenie – sesję fotograficzną! :)

W dzisiejszych czasach wszyscy robimy zdjęcia telefonem (i nigdy ich nie wywołujemy, prawda?), a zapominamy o profesjonalnych fotografiach, które przetrwają dziesiątki lat i będą cieszyć do końca życia!

Sesja na prezent Krakow

Czy jest ktoś, kto nie byłby zadowolony z takiego prezentu? Sesja na prezent to świetny pomysł z okazji urodzin, rocznicy ślubu czy rocznicy związku, a nawet Walentynek czy Dnia Matki.

Wspaniale sprawdzi się też pod choinką czy w ramach prezentu na baby shower albo wieczór panieński. Najczęściej jednak moje bony kupowane są jako prezent na chrzest! :)

Oprócz tego, że Obdarowani otrzymają ode mnie 15 profesjonalnych fotografii (z możliwością dokupienia dodatkowych ujęć), to gwarantuję, że będą wspominać nasze spotkanie jako fajne doświadczenie!

Na moich sesjach panuje swobodna atmosfera (przeczytaj opinie moich klientów, żeby się o tym przekonać). Traktuję je jak spacer z aparatem i robię wszystko, aby fotografowani przede wszystkim dobrze się bawili i czuli swobodnie pomimo braku doświadczenia przed aparatem.

Bony podarunkowe dostępne są niemal od ręki, dlatego to świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujecie prezentu na ostatnią chwilę. :)

Zakupiona sesja na prezent może odbyć się niezależnie od pory roku, w terminie, który ustalam wspólnie z Obdarowanymi. 

Bony są w pełni spersonalizowane (zawierają imiona lub imię i nazwisko Obdarowanych), wysyłane są w eleganckiej kopercie (złotej, ciemnozielonej, białej lub pudrowo różowej – do wyboru). I prezent gotowy! :) A jeśli sesja to za mało, u mnie możecie zakupić również voucher na wysokiej jakości album fotograficzny (fotoksiążkę) czy piękne, personalizowane pudełko z odbitkami.

Przed zakupem zachęcam do zapoznania się z poniższym Regulaminem Bonów Podarunkowych, a w razie pytań – jak zawsze służę pomocą!

„Anię znalazłam w morzu ofert krakowskich fotografów. Spodobały mi się jej zdjęcia i to jak opisuje swoją prace, w jaki sposob podchodzi do robienia i obrobki zdjęc. Szukałam fotografa, ktory zrobi piękne zdjęcia, bez sztucznosci, w idealnym, naturalnym momencie i świetle. Ania okazała sie nie tylko profesjonalną fotografką ale bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Zdjęcia, które wykonała są przepiękne żeby nie powiedzieć magiczne. Z Anią miałam też świetny kontakt przed sesją. Całą komunikację prowadzilysmy na odlegołść. Kupiłam u niej bon na sesję rodzinną jako prezent dla siostry. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę.”
~ Edyta

bon podarunkowy sesja zdjeciowa krakow
Sesja zdjeciowa na prezent Krakow
sesja zdjeciowa na prezent krakow

Sesja na prezent

Regulamin Bonów Podarunkowych

 1. Chęć zakupu bonu podarunkowego można zgłosić mailowo, a także za pośrednictwem formularza kontaktowego.
 2. Bon podarunkowy uprawnia do jednej sesji zdjęciowej (czas trwania ok. 1-1,5h), z której Obdarowany otrzyma 15 profesjonalnych fotografii (w przypadku plenerowych sesji rodzinnych 70-140 fotografii).
 3. Cena bonu podarunkowego to 700 zł (w przypadku sesji par i brzuszkowych) lub 800 zł (w przypadku sesji ślubnych oraz domowych sesji noworodkowych) lub 1200 zł (w przypadku plenerowych sesji rodzinnych z max. 1 dzieckiem).
 4. Sesje realizowane są we wszystkie dni tygodnia w terminie ustalonym z Obdarowanym.
 5. Bon podarunkowy można otrzymać na trzy sposoby:
  a. osobiście, po wcześniejszym umówieniu się i po dokonaniu przelewu na konto bankowe: 42 1140 2004 0000 3102 7638 0494 (mBank);
  b. wysyłkowo za pośrednictwem kuriera DPD (+16 zł), Automatu Paczkowego DPD (+13 zł) lub Paczkomatu InPost (+17 zł) po dokonaniu przelewu na konto bankowe. Po zaksięgowaniu płatności, bon podarunkowy zostanie wysłany na adres podany przez Nabywcę.
  c. mailowo, po dokonaniu przelewu na konto bankowe. W takim wypadku bon wysyłany jest w formie prostego PDF do samodzielnego wydruku (bez ozdobnej koperty).
 6. Jako dowód zakupu, Nabywca otrzymuje fakturę bez VAT. W przypadku zakupu wysyłkowego, faktura zostanie wysłana wraz z bonem lub mailowo na adres Nabywcy bonu.
 7. Sesje zdjęciowe realizowane na podstawie bonu podarunkowego odbywają się w Krakowie lub bliskich okolicach, w jednej lokalizacji, która zostanie ustalona wraz z Obdarowanym.
 8. Data ważności bonu jest umieszczona na bonie i wynosi 6 miesięcy od daty zakupu.
 9. W przypadku niewykorzystania bonu przez Obdarowanego w terminie ważności bonu, Nabywcy nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy, a sesja przepada. Istnieje jednak możliwość opcjonalnego, płatnego (150 zł) przedłużenia ważności bonu po upływie terminu. Obdarowany może w ten sposób przedłużyć ważność bonu maksymalnie o 2 miesiące.
 10. Bon podarunkowy jest imienny, jednak może zostać przekazany innej osobie.
 11. Bon podarunkowy nie podlega wymianie na gotówkę.
 12. Po otrzymaniu bonu, Obdarowany powinien ustalić z Wykonawcą termin sesji zdjęciowej drogą mailową. Adres e-mail Wykonawcy znajduje się na bonie.
 13. Do realizacji sesji niezbędne jest podpisanie przez Obdarowanego standardowej umowy na usługę fotograficzną z Wykonawcą. Wykonawca udostępni do wglądu wzór takiej umowy Nabywcy bonu przed zakupem.
 14. Sesje zdjęciowe realizowane w ramach bonu podarunkowego to: sesja pary (sesja rocznicowa, sesja narzeczeńska itp.), sesja ślubna, sesja ciążowa (inaczej brzuszkowa), domowa sesja noworodkowa (rodzice + noworodek/noworodki), plenerowa sesja rodzinna (rodzice + max. 1 dziecko).
 15. Sesje odbywają się w plenerze lub w domu Obdarowanego.
 16. Nabywca bonu podarunkowego, dokonując zakupu bonu, oświadcza, że zapoznał się z portfolio Wykonawcy, w szczególności ze stylem obróbki i wizją artystyczną Wykonawcy (Wykonawca podczas sesji nie korzysta ze studia ani żadnych rekwizytów typu balony, confetti, zabawki, tablice z napisami, dekoracje itp.).
 17. Zakup bonu podarunkowego jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu.
Sesja na prezent fotograf Krakow
bon podarunkowy na sesje zdjeciowa krakow
bon podarunkowy na sesje zdjeciowa krakow
bon podarunkowy fotograf krakow
bon podarunkowy fotograf krakow
sesja zdjeciowa na prezent krakow

Nie kupujesz kota w worku. :)
Przeczytaj opinie moich klientów na temat sesji zdjęciowych ze mną!