Sesja na prezent

Moi Drodzy, w odpowiedzi na wiele zapytań na ten temat, w mojej ofercie oficjalnie dostępna jest już sesja zdjeciowa na prezent. Dzięki moim Bonom Podarunkowym możecie podarować komuś naprawdę oryginalną pamiątkę – dowolną plenerową sesję fotograficzną. :) W dzisiejszych czasach wszyscy robimy zdjęcia telefonem (i nigdy ich nie wywołujemy, prawda?), a tak wiele osób zapomina o profesjonalnych fotografiach, które przetrwają dziesiątki lat i będą cieszyć do końca życia!

Sesja na prezent Krakow

Nie wiem, czy jest ktoś, kto nie byłby zadowolony z takiego prezentu – to świetny pomysł z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu lub rocznicy związku, a nawet Walentynek czy Dnia Matki. Wspaniale sprawdzi się też pod choinką czy w ramach prezentu na baby shower albo wieczór panieński. Bardzo często moje bony kupowane są jako prezent na chrzest.

Oprócz tego, że osoba obdarowana otrzyma 25 profesjonalnych zdjęć, gwarantuję, że będzie też miała zaliczone po prostu fajne doświadczenie. Na moich sesjach panuje swobodna atmosfera; traktuję je jak spacer z aparatem i robię wszystko, aby fotografowani przede wszystkim dobrze się bawili i czuli komfortowo (przeczytajcie o tym, jak wygląda u mnie na przykład sesja narzeczeńska).

Zakupiona sesja na prezent może odbyć się niezależnie od pory roku, w terminie, który ustalę wraz z obdarowanym. Bony podarunkowe dostępne są niemal od ręki, dlatego to świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujecie prezentu na ostatnią chwilę. :) Bony są oczywiście spersonalizowane (zawierają imię i nazwisko osoby obdarowanej), wysyłane są w eleganckiej złotej kopercie. I prezent gotowy! :)

Przed zakupem zachęcam do zapoznania się z poniższym Regulaminem Bonów Podarunkowych, a w razie pytań – jak zawsze służę pomocą!

„Anię znalazłam w morzu ofert krakowskich fotografów. Spodobały mi się jej zdjęcia i to jak opisuje swoją prace, w jaki sposob podchodzi do robienia i obrobki zdjęc. Szukałam fotografa, ktory zrobi piękne zdjęcia, bez sztucznosci, w idealnym, naturalnym momencie i świetle. Ania okazała sie nie tylko profesjonalną fotografką ale bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Zdjęcia, które wykonała są przepiękne żeby nie powiedzieć magiczne. Z Anią miałam też świetny kontakt przed sesją. Całą komunikację prowadzilysmy na odlegołść. Kupiłam u niej bon na sesję rodzinną jako prezent dla siostry. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę.” ~ Edyta


sesja zdjeciowa na prezent krakow

Sesja zdjeciowa na prezent Krakow

Sesja na prezent

Regulamin Bonów Podarunkowych

 1. Chęć zakupu bonu podarunkowego można zgłosić mailowo na adres hello@annapimenta.pl, a także za pośrednictwem formularza kontaktowego, Facebooka lub Instagrama.
 2. Bon podarunkowy uprawnia do jednej plenerowej sesji zdjęciowej (czas trwania ok. 1,5-2h), z której Obdarowany otrzyma 25 fotografii w wersji cyfrowej. Sesje realizowane są we wszystkie dni tygodnia w terminie ustalonym z Obdarowanym.
 3. Bon podarunkowy można zakupić na dwa sposoby:
  a. osobiście, po wcześniejszym umówieniu się w ustalonym miejscu i terminie na terenie Krakowa (płatność gotówką lub przelewem);
  b. wysyłkowo za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Paczkomatu InPost po dokonaniu przelewu na konto bankowe: 42 1140 2004 0000 3102 7638 0494 (mBank). Po zaksięgowaniu płatności Wykonawca wyśle bon podarunkowy na adres podany przez Nabywcę.
 4. Jako dowód zakupu, Nabywca otrzymuje fakturę. W przypadku zakupu wysyłkowego, faktura zostanie wysłana wraz z bonem lub mailowo na adres Nabywcy bonu.
 5. Sesje zdjęciowe realizowane na podstawie bonu podarunkowego odbywają się w Krakowie lub bliskich okolicach, w jednej lokalizacji ustalonej wraz z Obdarowanym.
 6. Data ważności bonu jest umieszczona na bonie i wynosi 6 miesięcy.
 7. Bon podarunkowy nie podlega wymianie na gotówkę.
 8. W przypadku niewykorzystania bonu przez Obdarowanego w terminie ważności bonu, Nabywcy nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy.
 9. Bon podarunkowy jest imienny, jednak może zostać przekazany innej osobie.
 10. Po otrzymaniu bonu, Obdarowany powinien ustalić z Wykonawcą termin sesji zdjęciowej wysyłając wiadomość na adres: hello@annapimenta.pl.
 11. Do realizacji sesji niezbędne jest podpisanie przez Obdarowanego umowy na usługę fotograficzną z Wykonawcą. Wykonawca udostępni wzór takiej umowy Nabywcy Bonu przed zakupem.
 12. Sesje zdjęciowe realizowane na podstawie bonu podarunkowego to: sesja pary, sesja ślubna (w stylizacji ślubnej), sesja ciążowa, sesja rodzinna (rodzice + dzieci). Wszystkie sesje odbywają się w plenerze, z wyjątkiem sesji rodzinnej z noworodkiem, która może odbyć się w domu. Nie wykonuję sesji z rekwizytami (balony, confetti, napisy, zabawki itp.).
 13. Zakup bonu podarunkowego jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu.
Sesja na prezent fotograf Krakow
sesja zdjeciowa na prezent krakow
bon podarunkowy sesja zdjeciowa krakow
bon podarunkowy sesja zdjeciowa krakow
sesja zdjeciowa na prezent krakow
sesja zdjeciowa na prezent krakow
sesja zdjeciowa na prezent krakow
bon podarunkowy na sesje zdjeciowa krakow
bon podarunkowy fotograf krakow
bon podarunkowy na sesje zdjeciowa krakow
bon podarunkowy fotograf krakow