Piękne albumy fotograficzne — dlaczego warto zainwestować w taką pamiątkę?

album fotograficzny krakow fotograf

Przyznajcie się: kiedy ostatnio wywoływaliście Wasze zdjęcia? Ile Waszych fotografii macie w trwałej formie papierowej (album fotograficzny lub odbitki), a ile zgubiło się już w cyfrowym chaosie? Wciąż brakuje Wam czasu na zorganizowanie plików i folderów? A może niektóre zdjęcia przepadły bezpowrotnie albo nie wiecie już nawet, gdzie są? :) Nie pozwólcie, by to samo spotkało zdjęcia z Waszych profesjonalnych sesji!

Po co mi zdjęcia w formie papierowej?

Bo najtrwalszym i najbezpieczniejszym sposobem na przechowanie Waszych zdjęć jest ich wywołanie – czy to w formie odbitek, czy albumu fotograficznego. Nie wierzycie?

Mówi się, że jeśli nie masz zdjęć zabezpieczonych w trzech miejscach (np. dysk komputera, dysk zewnętrzny, chmura), to trzeba założyć, że nie masz ich w ogóle, bo w każdej chwili możesz je utracić. Czasem nawet profesjonalni fotografowie nie robią porządnego back-upu (o zgrozo!), nie dziwię się wcale, że klienci fotografa nie zdają sobie sprawy z tego, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie cennych zdjęć. Trzymacie je tylko na swoim komputerze? Gdy dysk odmówi posłuszeństwa, być może już nigdy ich nie odzyskacie. Macie zdjęcia na płycie CD? Ja nie, bo już żaden komputer w moim domu nie ma wbudowanego czytnika płyt! A może pen drive? A skąd wiecie, czy za 10, 20 lat ta technologia nie zniknie, tak jak jeszcze niedawno zrobiły to dyskietki czy jak robią to właśnie płyty CD? :)

Obecnie wszyscy robimy tyle zdjęć, że niemożliwe jest wywołanie ich wszystkich. Jednak warto zrobić to choćby z Waszymi najpiękniejszymi zdjęciami i wspomnieniami, szczególnie jeśli zapłaciliście za nie profesjonaliście. :) Zrobiliście sesję noworodkową lub rodzinną – super! Ale czy myśleliście, jak za kilkanaście lat pokażecie — i przekażecie! — te zdjęcia swoim dzieciom? Czy aby na pewno będą miały do nich łatwy dostęp, czy będziecie szukać tych zdjęć na zgubionych (albo niedziałających już) dyskach? Hmmm… a czy to nie między innymi dla Waszych dzieci miała być ta pamiątka? ;)

Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto wywołać zdjęcia i oprawić je w piękne pudełko lub zamówić wysokiej jakości album fotograficzny. To wprost idealny pomysł na prezent! Zamówiłeś u mnie fotografowanie oświadczyn? Przepiękny album z tej sesji podaruj narzeczonej na urodziny! Sesja rodzinna? Już widzę te wzruszone oczy dziadków, gdy pod choinką znajdują taką fotoksiążkę ze zdjęciami roześmianych wnuków! A może po prostu odwiedzają Was znajomi i chcecie pochwalić się super sesją? Ekrany telewizorów czy nieskalibrowane monitory laptopów mogą skutecznie zepsuć odbiór każdych zdjęć totalnie “rozjeżdżając” barwy! Tylko mając w ręku fotografie wydrukowane w profesjonalnym labie macie gwarancję, że Wasze zdjęcia będą wyglądały dokładnie tak, jak powinny wyglądać. A Wy możecie dzielić się Waszym szczęściem i wspomnieniami z najbliższymi w najbardziej namacalnej i trwałej formie. Zarówno teraz, jak i za 30, 40, 50 lat. :) Czy istnieje cenniejsza pamiątka?

“Zarówno zdjęcia jak i pudełka wyglądają przepięknie! Robią jeszcze większe wrażenie niż na ekranie komputera!”

~ Julia
album fotograficzny fotograf krakow

Jedne z najpiękniejszych albumów na polskim rynku

Trudno na zdjęciach oddać wszystkie zalety albumów Snap Albums, które oferuję – je trzeba poczuć! Dotknąć, pomiziać, pozachwycać się jakością wydruku i samodzielnie poprzewracać grube karty. :)

Oczywiście można zamówić fotoksiążkę w przypadkowej firmie znalezionej w internecie albo zamówić w popularnej księgarni na “E”. Jednak piękno tkwi w szczegółach.

Oto co wyróżnia albumy Snap Albums:

 • albumy są personalizowane, są tworzone totalnie pod Was i Waszą estetykę;
 • są oprawiane w cudowne w dotyku, wysokiej jakości tkaniny takie jak płótno, welur czy skóra; łącznie będziecie mieć blisko 50 kolorów do wyboru!
 • są drukowane na trwałym, jakościowym papierze fotograficznym Fuji DPII poprawnie oddającym całe spektrum barw profesjonalnej fotografii;
 • mają grube, sztywne karty, których rogi składają się pod idealnie równym kątem;
 • ich karty rozkładają się na płasko, dzięki czemu szalenie wygodnie się je przegląda, a każde zdjęcie zyskuje należyte wyróżnienie;
 • nie musicie martwić się o projekt – zrobię go za Was!
 • są przygotowywane ręcznie w polskiej pracowni;
 • są naprawdę wyjątkowo solidne – bo są stworzone tak, by przetrwać dziesiątki lat!

Ręczę za nie całą sobą! Moje prywatne albumy także zamawiam w pracowni Snap Albums. Są nadal tak samo piękne jak w dniu, w którym otworzyłam paczkę z przesyłką. :)

albumy fotograficzne snap albums

Dlaczego warto zamówić album fotograficzny u mnie?

W Polsce na palcach jednej ręki można policzyć firmy oferujące jakościowe albumy fotograficzne (fotoksiążki). Być może nie wiecie, że wszystkie najlepsze albumowe firmy współpracują wyłącznie z profesjonalnymi fotografami. Oprócz tego, że dzięki mnie macie możliwość posiadania takiej pamiątki, jest też kilka dodatkowych plusów zamówienia ich właśnie u mnie:

 • wykonam dla Was piękny, spójny projekt, biorąc pod uwagę wszelkie techniczne zalecenia;
 • samodzielnie wybierzecie ulubione fotografie do Waszego albumu w wygodnym, autorskim systemie selekcji zdjęć;
 • zanim otrzymacie swoją przesyłkę, sprawdzę, czy Wasz album spełnia moje wymogi jakościowe i czy przypadkiem nie wkradł się w nim jakiś błąd (nigdy się to nie zdarzyło, ale lubię mieć wszystko pod kontrolą!);
 • otrzymacie 15-20% zniżki na każdy duplikat albumu (idealna opcja na prezent dla bliskich!).
album na zdjecia krakow fotograf

Wymiary albumów fotograficznych

Obecnie oferuję albumy w następujących wymiarach:

• 15 x 15 cm
• 20 x 20 cm
• 25 x 25 cm
• 30 x 30 cm

Mniejsze albumy zazwyczaj tworzone są z sesji rodzinnych, ciążowych, czy narzeczeńskich. Z kolei 30 x 30 cm najchętniej wybierany jest jako album ślubny. Pary często decydują się na zakup największego albumu dla siebie, a nieco mniejsze duplikaty podarowują swoim rodzicom w ramach prezentu.

Album fotograficzny – jak wygląda proces projektowania?

Opracowałam wygodny dla Was proces zamawiania albumów. Przeprowadzę Was krok po kroku przez personalizację Waszej pamiątki, a potem pozostanie Wam już tylko czekać na kuriera. :) Proces zamawiania albumu wygląda tak:

 1. Wybieracie zdjęcia, które mają się znaleźć w albumie. Czasem chcecie mieć w albumie wszystkie zdjęcia z sesji – wtedy nie trzeba robić selekcji. Jeśli natomiast chcecie wybrać swoje ulubione fotografie (tak jest na przykład w przypadku reportaży ślubnych), wtedy wysyłam Wam linka do specjalnej galerii z Waszymi zdjęciami, gdzie łatwo i szybko oznaczycie te, które mają pojawić się w albumie.

 2. Podejmujecie decyzję odnośnie dodatków (opcjonalnie). Wybieracie spersonalizowane elementy i dodatki do Waszego albumu. Między innymi podajecie mi treść grawera na okładkę oraz wybieracie rodzaj materiału i kolor na okładkę. Jeśli chcecie, możecie dostać wzornik z tkaninami do wglądu i go “pomacać” na żywo. :)

 3. Robicie przelew i… czekacie na dostawę! Zamówienie w pracowni składam ja, nie musicie się o nic martwić. Wasz gotowy album najpierw trafia do mnie, bo chcę sprawdzić, czy wszystko jest zrobione tak, jak sobie zażyczyliście. A następnie wysyłam go prosto do Was. Już zazdroszczę Wam tych emocji, które będziecie mieli przy oglądaniu tego albumu z najbliższymi! :)
gdzie wykonac album slubny

Album fotograficzny – cena

Ostateczna cena albumu zależy od wielu czynników. Między innymi od tego, jaki rodzaj okładki wybierzecie, czy dobierzecie do niego jakieś dodatki (np. pokrowiec czy pudełko), no i przede wszystkim z ilu zdjęć chcecie stworzyć swój album. Orientacyjną cenę możemy ustalić w chwili, gdy wybierzecie zdjęcia, które mają pojawić się w albumie oraz wskażecie swoją ulubioną okładkę i ewentualne dodatki. Chętnie przedstawię Wam szczegółową ofertę albumów i na jej podstawie zrobię wszelkie wyliczenia. Napiszcie do mnie, żeby dowiedzieć się, ile kosztowałby Wasz album (formularz kontaktowy znajdziecie poniżej).

Polecam też rozważyć zakup pudełka z odbitkami. Tak jak albumy, pudełka tworzone są ręcznie od podstaw. Składają się z grubej tektury introligatorskiej obleczonej jedną z wyjątkowych w dotyku, wysokiej jakości tkanin do wyboru – tych samych, z których robione są oprawy albumów! To równie piękna pamiątka i świetny pomysł na prezent!

album slubny krakow fotograf

Zdjęcia w formie drukowanej, czy to w formie odbitek czy albumu fotograficznego, to najpiękniejszy, najtrwalszy i najbezpieczniejszy sposób przechowywania Waszych zdjęć!

“Albumy dotarły. Są absolutnie przepiękne – nie możemy przestać ich oglądać :D Dziękujemy Ci serdecznie – i za albumy i za całą sesję. Mam wielką nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się skorzystać z Twojego niesamowitego talentu :)”

~ Ania

Napiszcie do mnie, a wyślę Wam szczegółową ofertę zarówno albumów, jak i pudełek z odbitkami. Zupełnie niezobowiązująco! :)

Polityka prywatności

albumy fotograficzne krakow fotograf
album slubny fotograf
albumy fotograficzne krakow fotograf
albumy fotograficzne snap albums
wysokiej jakosci albumy fotograficzne krakow
wysokiej jakosci albumy slbune krakow fotograf

Jeszcze mnie nie obserwujesz na Instagramie albo na Facebooku? Będzie mi bardzo miło, jeśli do mnie tam dołączysz! :)

Leave a Reply