Romantyczna kolacja zaręczynowa w Krakowie — 15 najlepszych restauracji!

Przyjeżdżasz z ukochaną do mojego pięknego miasta i kompletnie nie orientujesz się, gdzie się powinna odbyć Wasza romantyczna kolacja zaręczynowa w Krakowie? A może mieszkasz tutaj, ale nie jadasz zbyt często poza domem lub po prostu chcesz znaleźć coś naprawdę wyjątkowego na ten wieczór? A może to, czego szukasz, to najlepsza restauracja na oświadczyny w Krakowie, gdzie poprosisz ją o rękę przy wyszukanym deserze? :)

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, to wiedz, że jesteś w dobrych rękach! Od lat specjalizuję się w fotografowaniu oświadczyn-niespodzianek w Krakowie. Uwieczniam je na bezcennych zdjęciach (Ty też możesz mnie zatrudnić – zobacz tutaj, jak to wygląda!), ale zwykle na tym się nie kończy. Warto pomyśleć o rezerwacji stolika w sprawdzonej restauracji, gdzie przy blasku świec i przepysznym jedzeniu będziecie świętować zaręczyny. Jeśli sesje zdjęciowe nie są dla Was, i jesteś zdecydowany na oświadczyny w restauracji w Krakowie, także pomogę Ci znaleźć tę idealną!

romantyczna kolacja zareczynowa w krakowie

Romantyczna kolacja zaręczynowa w Krakowie, czyli świętowanie jednego z najważniejszych momentów w życiu!

Po latach doświadczenia i polecania restauracji moim klientom, oraz zebraniu od nich opinii na temat tych wszystkich udanych kolacji, zebrałam najlepsze romantyczne krakowskie restauracje w jednym miejscu i napisałam e-booka, czyli przewodnik po restauracjach, z którego teraz także Ty możesz skorzystać! :) Kocham moje miasto i zależy mi, żebyście spędzili tu cudny czas we dwoje!

W ultra turystycznym Krakowie nie brakuje tak zwanych tourist trap, czyli restauracji nastawionych na wyciąganie pieniędzy z turystów za kiepskie jedzenie. A uwierz mi – to prosta droga do zepsucia nawet najbardziej romantycznej atmosfery! Dlatego sekretem każdego udanego wyjazdu, a tym bardziej dnia oświadczyn, jest odpowiednie zadbanie o to, gdzie pójdziecie je świętować. Ta romantyczna kolacja zaręczynowa w Krakowie i pyszne z niej wspomnienia będą z Wami do końca życia. Coś o tym wiem, bo moje oświadczyny mam już za sobą i do teraz pamiętam, dokąd zabrał mnie mój narzeczony i jaki klimat panował w wybranej przez niego restauracji. :)

romantyczna kolacja zareczynowa krakow

Dlaczego warto zainwestować w mojego e-booka?

Mój przewodnik to jedyny tego typu produkt na krakowskim rynku, który zaoferuje Ci gotowe i przede wszystkim sprawdzone rozwiązanie. Podejrzewam, że jak większość moich klientów, nie jesteś z Krakowa albo nie znasz go zbyt dobrze. Być może nie jadasz na mieście zbyt często. Albo nie masz w granie przyjaciół zaufanych osób, które znają się na gastronomicznej mapie tego miasta i byliby w stanie polecić Ci idealne restauracje na kolację zaręczynową lub oświadczyny w restauracji w Krakowie. Stworzyłam tego e-booka po to, żeby Ci pomóc. :)

Na Twoim miejscu zdecydowanie NIE polegałabym na opiniach w Internecie. Najczęściej przecież są one pisane przez przypadkowych gości, którzy oceniają daną restaurację zaledwie po jednej wizycie (na przykład podczas wycieczki do Krakowa). Ile jest warta opinia napisana po jednym (!) posiłku w danym miejscu? Nierzadko opinie na przykład na TripAdvisorze pisane są też przez… samych właścicieli lub ich znajomych, ale to temat na osobny artykuł. :) Ja chcę Cię zapewnić, że jako mieszkanka Krakowa i ogromna miłośniczka jedzenia na mieście, przetestowałam wielokrotnie każde z miejsc, które znajdziesz w moim e-booku, a dodatkowo przetestowali je również moi klienci!

Zachęcam Cię do przeczytania tych sześciu powodów, dla których warto mi zaufać:

gdzie swietowac oswiadczyny w krakowie

Co znajdziesz w moim e-booku?

Wszystkie polecane przeze mnie miejsca są sprawdzone, z pysznym jedzeniem, świetną obsługą, a Ty możesz dostosować wybór do swojego budżetu. :) Udowadniam, że jest możliwe znalezienie restauracji na oświadczyny lub na kolację zaręczynową w Krakowie na każdą kieszeń!

  • 4 restauracje luksusowe na kolację zaręczynową lub oświadczyny – najbardziej eleganckie i najbardziej wyjątkowe krakowskie restauracje z najwyższej półki,
  • 5 restauracji średnio formalnych na kolację zaręczynową lub oświadczyny – nieco tańsze, ale wciąż świetne i eleganckie restauracje,
  • 6 restauracji nieformalnych na kolację zaręczynową – restauracje z przeciętnymi cenami, ze wspaniałym jedzeniem i świetną atmosferą,
  • 5 miejsc na śniadanie w Krakowie – najlepsze miejscówki na pyszne śniadanie na mieście!

Co ponadto?

Opis każdej restauracji zawiera same praktyczne informacje i wskazówki, które pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję:

romantyczne restauracje na kolacje zareczynowa w krakowie

Najczęściej Zadawane Pytania

Czy któraś restauracja z Twojej listy będzie też dobrym wyborem na oświadczyny?

Jeśli chciałbyś się oświadczyć w restauracji, śmiało wybieraj spośród tych z kategorii “Luksusowe” (str. 6) oraz “Średnio formalne” (str. 11), ewentualnie tę ze str. 18 i str. 20 (z kategorii “Nieformalne”). Dlaczego? Bo uważam, że restauracja na oświadczyny powinna spełniać pewne podstawowe warunki. Przede wszystkim, musi być tam choć trochę romantycznie. Po drugie, musicie mieć dostęp do w miarę intymnego stolika w ładnym kąciku. Po trzecie, musi pracować w niej profesjonalna obsługa, najlepiej taka, która już miała do czynienia z takimi akcjami. :) W e-booku znajdziesz restauracje, które możesz poprosić o pomoc w zorganizowaniu tego wydarzenia, bo z pewnością mają w tym doświadczenie – mogą załatwić bukiet róż, dodatkowe dekoracje (np. świece, kwiaty), czy zarezerwują dla Was najlepszy stolik. :)

Czy potrzebuję specjalnego czytnika, by korzystać z tego e-booka?

Absolutnie nie! E-book otrzymasz w formie PDF, najpopularniejszym formacie, który bez problemu otworzysz na komputerze, tablecie, czy smartfonie. Nie potrzeba do tego żadnej specjalnej aplikacji ani programu. Będziesz miał go pod ręką w telefonie przez cały pobyt w Krakowie!

Gdzie zlokalizowane są te restauracje?

Wszystkie restauracje wymienione w e-booku znajdują się na Starym Mieście, Kazimierzu lub w Podgórzu. Można do nich podjechać komunikacją miejską (polecam aplikację na telefon “Jakdojade” lub wersję desktopową) albo taksówką (bardzo polecam wygodną aplikację Free Now, która ma zazwyczaj lepsze samochody niż Ubery itp., można w niej też zamówić taksówkę na konkretną godzinę. Użyj mojego kodu xn3hvo9xy lub pobierz aplikację tutaj, aby otrzymać 15 zł zniżki na swój pierwszy przejazd!), ale nie trzeba. Do wszystkich łatwo dotrzecie piechotą z centrum. :)

Czy restauracje płacą Ci za wzmiankę w tym e-booku?

Absolutnie nie! Wszystkie adresy w tym przewodniku to moje ulubione restauracje, które dobrze znam i często odwiedzam z mężem. Zależy mi na tym, aby moi klienci – oraz wszyscy, którzy kupią mojego e-booka – byli zadowoleni z moich poleceń. A to się może wydarzyć tylko wtedy, kiedy zachowuję pełną niezależność w wyborze restauracji do mojego przewodnika.

Jeśli nie znajdę w e-booku tego, czego szukam, to czy mogę prosić o zwrot pieniędzy?

Produkty elektroniczne, takie jak e-booki, nie podlegają zwrotom. Jednak jestem przekonana, że znajdziesz w nim odpowiednią restaurację! Zanim go wydałam, listę moich poleceń mailowo wysyłałam do moich klientów, których oświadczyny fotografowałam. Nie zdarzyło się jeszcze, by ktoś wyszedł niezadowolony z restauracji, którą polecam. Jak to możliwe? Po pierwsze: jestem kobietą i po prostu doskonale wiem, w jakim miejscu spodobałaby mi się romantyczna kolacja zaręczynowa w Krakowie. :) Po drugie: dobre jedzenie to moja pasja, a szczególnie uwielbiam jedzenie na mieście. Na bieżąco więc testuję krakowskie restauracje i przywiązuję ogromną wagę do jakości dań, kreatywności szefa kuchni, wystroju wnętrza i profesjonalizmu obsługi!

Czy e-book jest aktualny?

Oczywiście! Jako że jadam na mieście bardzo często i lubię świetne restauracje, większość z miejsc wymienionych w e-booku odwiedzam regularnie. Gdyby się zdarzyło, że jakieś miejsce się zamknie, usunę je z listy lub zastąpię nowym, ciekawym i godnym polecenia adresem. Chcę, żeby ten e-book był dla Ciebie jak najbardziej przydatny!

Nadal nie jestem pewien, czy w e-booku znajdę to, czego potrzebuję. Co mogę zrobić?

Przeczytałeś wszystkie informacje na temat zawartości mojego przewodnika, a wciąż masz wątpliwości, czy znajdziesz w nim restaurację, na której Ci zależy? Śmiało, napisz do mnie wiadomość, a przeanalizuję Twój przypadek i szczerze odpowiem. :)

romantyczna kolacja zareczynowa krakow

One Reply to “Romantyczna kolacja zaręczynowa w Krakowie — 15 najlepszych restauracji!”

  1. Nie wiem co bym bez ciebie zrobil Aniu! Spadlas mi z nieba z tym ebookiem :-)

Dodaj komentarz