Reportaż ślubny

Śluby plenerowe to moje ulubione rodzaje ceremonii, ale fotografuję wszystkie, bo wszystkie śluby są piękne! Najczęściej pracuję w Krakowie i Warszawie, jednak dojadę wszędzie tam, gdzie będzie trzeba.

Wybór fotografa jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie będziecie musieli podjąć w trakcie planowania Waszego dnia. Znam 8 powodów, dlaczego to ja będę dla Was najtrafniejszym wyborem. Napiszcie do mnie (formularz kontaktowy znajdziecie na samym dole strony), a prześlę Wam je na maila wraz ze szczegółową ofertą! :)

No dobra… zdradzę Wam trzy z nich już teraz:

1. Gotową galerię zdjęć otrzymacie maksymalnie w ciągu 30 dni

U mnie nie czeka się miesiącami na gotowy materiał. Kto by to wytrzymał? :) Ja na pewno nie! Dodatkowo w ciągu kilku dni po ślubie otrzymacie mały zwiastun – około 15 ujęć. Bo wiem, jak bardzo nie możecie się ich doczekać!

Reportaz slubny fotograf Krakow

2. Uwielbiam to, co robię

Bla, bla, bla… każdy fotograf tak mówi. Ale ja Was trochę zaskoczę: nie jestem typowym fotografem ślubnym. Nie zapełniam mojego kalendarza wyłącznie reportażami ślubnymi – na co dzień wykonuję sesje plenerowe. Dlaczego więc to jest moją zaletą? Bo dzięki temu każdej mojej parze mogę poświęcić się w stu procentach, ekscytuję się przed każdym zleceniem i wzruszam przy każdej przysiędze. Krótko mówiąc: ta praca wciąż daje mi mnóstwo radości. :)

3. Wiem, z czym to się je

Mój cudowny ślub mam już za sobą, doskonale wiem więc, co przeżywacie i jak to jest być przed obiektywem! :) Chętnie posłużę radą, polecę sprawdzonych usługodawców i pomogę zaplanować dzień tak, by wszystko wyszło idealnie.

„Ania to najlepszy fotograf, jakiego udało mi się spotkać! Jest przesympatyczna, od razu łapie bezpośredni kontakt z klientem, ma wiele pomysłów, a przy tym potrafi świetnie dostosować się do oczekiwań. Na naszym ślubie i weselu była bardzo dyskretna, wykazała się pełnym profesjonalizmem. A co najważniejsze – przy Ani czuliśmy się jak przy bliskiej, znajomej osobie, dzięki czemu nie mieliśmy żadnego dyskomfortu w czasie zdjęć! Anię mogę polecić każdemu, na pewno nie będziecie żałować!”

~ Justyna

„Anna is an incredibly talented and passionate photographer. Her professionalism and attention to detail is impeccable. And what’s more, her very lovely and warm character makes the whole experience very comfortable and enjoyable – even if you’re not used to being in front of the camera. My husband and I are so thrilled with the end results of our photographs – we just can’t recommend her enough! 5*****”

~ Alanis

Napiszcie do mnie

Abym mogła przesłać Wam szczegółową ofertę (no i pozostałych 5 powodów, dla których to ja powinnam zostać Waszym fotografem ślubnym!), proszę odpowiedzcie na te kilka pytań poniżej, a w ciągu 24 godzin wrócę do Was z samymi konkretami! :)