Reportaż ślubny

Fotografuję śluby plenerowe (cywilne, humanistyczne, symboliczne), bo to moje absolutnie ulubione rodzaje ceremonii! Najczęściej pracuję w Krakowie i Warszawie, jednak dojadę wszędzie tam, gdzie będzie trzeba.

Wybór fotografa jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie będziecie musieli podjąć w trakcie planowania Waszego dnia. Znam 8 powodów, dlaczego to ja będę dla Was najtrafniejszym wyborem. Napiszcie do mnie (formularz kontaktowy znajdziecie na samym dole strony), a prześlę Wam je na maila wraz ze szczegółową ofertą! :)

No dobra… zdradzę Wam trzy z nich już teraz:

1. Gotową galerię zdjęć otrzymacie maksymalnie w ciągu 30 dni

U mnie nie czeka się miesiącami na gotowy materiał. Kto by to wytrzymał? :) Ja na pewno nie! Dodatkowo w ciągu 1-2 dni po ślubie otrzymacie mały zwiastun – około 15 ujęć. Bo wiem, jak bardzo nie możecie się ich doczekać!

2. Uwielbiam to, co robię

Bla, bla, bla… każdy fotograf tak mówi. Ale ja Was trochę zaskoczę: nie jestem typowym fotografem ślubnym. Nie zapełniam mojego kalendarza wyłącznie reportażami ślubnymi – na co dzień wykonuję sesje plenerowe. Dlaczego więc to jest moją zaletą? Bo dzięki temu każdej mojej parze mogę poświęcić się w stu procentach, ekscytuję się przed każdym zleceniem i wzruszam przy każdej przysiędze. Krótko mówiąc: ta praca wciąż daje mi mnóstwo radości. :)

Reportaz slubny fotograf Krakow
3. Wiem, z czym to się je

Mój cudowny plenerowy ślub mam już za sobą, doskonale wiem więc, co przeżywacie i jak to jest być przed obiektywem! :) Chętnie posłużę radą, polecę sprawdzonych usługodawców i pomogę zaplanować dzień tak, by wszystko wyszło idealnie.

Dodatkowo, bardzo miło mi poinformować, że cieszę się samymi pozytywnymi opiniami! Wszystkie znajdziecie w sekcji Opinie, a także w Google i na Facebooku.

“Wraz ze świeżo upieczonym mężem jesteśmy tak bardzo zadowoleni ze współpracy z Anią, że trudno wręcz wybrać od czego zacząć!

Po pierwsze, Ania jest niezwykle ciepłą, radosną i profesjonalną osobą. Nigdy wcześniej nie mieliśmy doświadczeń z pozowaniem do zdjęć i mieliśmy sporo obaw, że będziemy spięci i sesja w dniu ślubu będzie przykrym wspomnieniem i masą stresu… Nic bardziej mylnego! Ania dyskretnie potrafi złapać najpiękniejsze momenty, a podczas zdjęć pozowanych stwarza luźną, wesołą atmosferę, dzięki której pozowanie do zdjęć to przyjemność! Ania również świetnie nawiązuje kontakt z fotografowanymi osobami (w tym gośćmi weselnymi).

Decydując się na Anię przy wyborze fotografa na ślub i wesele przekonało nas jej portfolio, gdzie zachwycił nas styl jej zdjęć. I nie zawiedliśmy się. Jesteśmy po prostu zachwyceni naszymi fotografiami ślubnymi. Nie dość, że dostaliśmy pierwsze fotki już następnego dnia, to pozostałe zdjęcia otrzymaliśmy już trzy tygodnie po ślubie!!! Sztuka “łapania idealnego momentu” została przez Anię opanowana na 100%, a zdjęcia są po prostu oszałamiające. Co prawda, bardziej zależało nam na zdjęciach ludzi, pragnęliśmy mieć sporo zdjęć pozowanych i wszystko wyszło rewelacyjnie, ale zaskoczeni jesteśmy jak dobrze wyszły zdjęcia z szalonej części wesela i tańców wygibańców.

Dziękujemy Ci Aniu, jesteś super i cieszymy się niezmiernie, że byłaś z nami w tak pięknym dniu!”

~ Julia

Napisz do mnie

Abym mogła przesłać Wam moją ofertę (no i pozostałych 5 powodów, dla których to ja powinnam zostać Waszym fotografem ślubnym!), proszę odpowiedzcie na te kilka pytań poniżej, a w ciągu 24 godzin wrócę do Was z samymi konkretami! :) Cena reportażu rozpoczyna się od 3200 zł.

Nie mogę się doczekać, aż dowiem się, jaką macie wizję na ten piękny dzień!
Śmiało, nie szczędźcie mi szczegółów! ♡

Polityka prywatności

„Anna is an incredibly talented and passionate photographer. Her professionalism and attention to detail is impeccable. And what’s more, her very lovely and warm character makes the whole experience very comfortable and enjoyable – even if you’re not used to being in front of the camera. My husband and I are so thrilled with the end results of our photographs – we just can’t recommend her enough! 5*****”

~ Alanis

„Ania to najlepszy fotograf, jakiego udało mi się spotkać! Jest przesympatyczna, od razu łapie bezpośredni kontakt z klientem, ma wiele pomysłów, a przy tym potrafi świetnie dostosować się do oczekiwań. Na naszym ślubie i weselu była bardzo dyskretna, wykazała się pełnym profesjonalizmem. A co najważniejsze – przy Ani czuliśmy się jak przy bliskiej, znajomej osobie, dzięki czemu nie mieliśmy żadnego dyskomfortu w czasie zdjęć! Anię mogę polecić każdemu, na pewno nie będziecie żałować!”

~ Justyna

Pssst! Jeśli wciąż szukasz idealnego miejsca na ślub plenerowy w Krakowie lub okolicach, koniecznie zajrzyj do mojego artykułu: Ślub plenerowy w Krakowie i okolicach — 16 pięknych miejsc na ślub! :)