Reportaż ślubny

Śluby plenerowe to moje ulubione rodzaje ceremonii, ale fotografuję wszystkie, bo wszystkie śluby są piękne! Najczęściej pracuję w Krakowie i Warszawie, jednak dojadę wszędzie, gdzie będziecie chcieli. Aha, i znam co najmniej 7 powodów, dla których to ja powinnam zostać Waszym fotografem ślubnym, a nie kto inny. Napiszcie do mnie (formularz kontaktowy znajdziecie tu na samym dole), a prześlę Wam je na maila wraz ze szczegółową ofertą! :)

No dobra… zdradzę Wam trzy z nich już teraz:

Gotową galerię zdjęć otrzymacie maksymalnie w ciągu 30 dni

U mnie nie czeka się miesiącami na gotowy materiał. Kto by to wytrzymał? :) Ja na pewno nie! Dodatkowo w ciągu kilku dni po ślubie otrzymacie mały zwiastun – około 15 ujęć. Bo wiem, jak bardzo nie możecie się ich doczekać!

Reportaz slubny fotograf Krakow

Uwielbiam to, co robię

Bla, bla, bla… każdy fotograf tak mówi. Ale ja Was trochę zaskoczę: nie jestem typowym fotografem ślubnym. Nie zapełniam mojego kalendarza wyłącznie reportażami ślubnymi – na co dzień wykonuję sesje plenerowe. Dlaczego więc to jest moją zaletą? Bo dzięki temu każdej mojej parze mogę poświęcić się w stu procentach, ekscytuję się przed każdym zleceniem i wzruszam przy każdej przysiędze. Krótko mówiąc: ta praca wciąż daje mi mnóstwo radości. :)

Wiem, z czym to się je

Mój cudowny ślub mam już za sobą, doskonale wiem więc, co przeżywacie! :) Chętnie posłużę radą, polecę sprawdzonych usługodawców i pomogę zaplanować dzień tak, by wszystko wyszło idealnie.


And a bit in English for our English-speaking friends…

Outdoor wedding is my favourite kind of ceremony but I photograph all types of weddings because ALL are beautiful! I usually do wedding coverage in Cracow and Warsaw but I can go anywhere you want me to. Oh, and I know at least 7 reasons why it’s me who should be your wedding photographer in Poland. Drop me a message and I’ll send them to you along with my detailed offer. :)

„Ania to najlepszy fotograf, jakiego udało mi się spotkać! Jest przesympatyczna, od razu łapie bezpośredni kontakt z klientem, ma wiele pomysłów, a przy tym potrafi świetnie dostosować się do oczekiwań. Na naszym ślubie i weselu była bardzo dyskretna, wykazała się pełnym profesjonalizmem. A co najważniejsze – przy Ani czuliśmy się jak przy bliskiej, znajomej osobie, dzięki czemu nie mieliśmy żadnego dyskomfortu w czasie zdjęć! Anię mogę polecić każdemu, na pewno nie będziecie żałować!” ~ Justyna

„Anna is an incredibly talented and passionate photographer. Her professionalism and attention to detail is impeccable. And what’s more, her very lovely and warm character makes the whole experience very comfortable and enjoyable – even if you’re not used to being in front of the camera. My husband and I are so thrilled with the end results of our photographs – we just can’t recommend her enough! 5*****” ~ Alanis

Abym mogła przesłać Wam szczegółową ofertę (no i pozostałe 4 powody, dla których to ja powinnam zostać Waszym fotografem ślubnym!), proszę odpowiedzcie na te kilka pytań poniżej, a w ciągu 24 godzin wrócę do Was z samymi konkretami! :)