Sesja ciążowa na Starym Mieście w Krakowie – Agnieszka & Hubert

Sesja ciążowa w Krakowie, na Starym Mieście, jest świetnym pomysłem! Szczególnie jeśli to miasto z jakiegoś powodu jest dla Was — tak jak dla Agnieszki i Huberta — wyjątkowo ważne. To tu się poznali i studiowali. Dlatego gdy Agnieszka do mnie napisała, podkreśliła, że bardzo zależy jej na tym, aby charakterystyczne miejsca w Krakowie były widoczne na fotografiach. Jednak od razu ją uprzedziłam: sesja na Starym Mieście jest super, ale… tylko o wschodzie słońca! Dlaczego? O każdej innej porze centrum Krakowa jest pełne ludzi. Zdjęcia oczywiście można robić, jednak taka sesja może się okazać mniej przyjemna, mniej spontaniczna i bardziej męcząca. Poza tym chodzi przecież o stworzenie jak najpiękniejszej pamiątki i raczej nie ma w niej miejsca na obcych ludzi pojawiających się w kadrze.

Nie musiałam jej długo namawiać (ale jak długo ona namawiała Huberta na ten pomysł — to pozostanie tajemnicą ;). Spotkaliśmy się tuż przed wschodem w okolicy bulwarów. Byli ogromnie dzielni, bo nie dość, że godzina była skandalicznie wczesna, był to dość chłodny kwietniowy dzień. Jednak dzięki tym poświęceniom udało nam się stworzyć piękne obrazy z Krakowem w tle. Bulwarami przeszliśmy pod Wawel, następnie cieszyliśmy się całkowicie pustymi Plantami, przepiękną ulicą Kanoniczą i Rynkiem skąpanym w złotym świetle poranka. Rozmowom nie było końca, spędziłam z nimi świetny początek dnia i nie mogłam wyjść z podziwu nad przepiękną naturalną urodą rudowłosej Agnieszki. Czy w ciąży nie wygląda ona jak prawdziwa bogini? :)

Agnieszko i Hubercie, o ile dobrze pamiętam, w momencie publikacji tego wpisu Wasze maleństwo powinno być już na świecie. Wszystkiego dobrego dla Waszej trójki!

A pregnancy photo session in Cracow Old Town is a fantastic idea! Especially when there’s a reason why this city is so special to you—as it is for Agnieszka and Hubert. This is where they studied and met! That’s why, when Agnieszka wrote to me, she emphasized that she really wants to have Cracow in the pictures. I had to warn her though—a photo session in the Old Town is great but… only during sunrise! Why? At any other time of day Cracow is full of people. It’s still possible to take pictures, of course, but such a session is less pleasurable, less spontaneous and may be a bit more tiring. Moreover, isn’t it all about creating fantastic keepsakes? If yes, I believe there’s no place for strangers in your pregnancy photos.

She was convinced immediately (how long did it take her to convince Hubert – it’ll remain a mystery ;). We met right before sunrise near the Vistulan Boulevards. They were really brave! Not only was it a scandalously early hour, it wasn’t the warmest April morning either. Thanks to these sacrifices, however, we were able to create beautiful images with Cracow in the background. We took a walk from the boulevards towards the Wawel Castle, then we enjoyed totally empty Planty Park, lovely Kanonicza street and the Main Square basking in the morning golden light. There was no end to our conversation, I spent a delightful beginning of the day with them and I just couldn’t stop admiring red-haired Agnieszka’s natural beauty. Doesn’t she look like a goddess with her baby bump? :)

Agnieszka and Hubert, if I remember correctly, at the moment of the publication of this post your little boy should be with you already. All the best to your wonderful family of three!

Sesja ciazowa na Starym Miescie w Krakowie
Sesja ciazowa na Starym Miescie w Krakowie
Sesja ciazowa na Starym Miescie w Krakowie
Sesja ciazowa Kraków
Sesja ciazowa na Plantach w Krakowie
Sesja ciazowa na Plantach w Krakowie
Sesja ciazowa na Plantach w Krakowie
Sesja ciazowa na ulicy Kanoniczej w Krakowie
Sesja ciazowa na ulicy Kanoniczej w Krakowie
Sesja ciazowa na Rynku w Krakowie
Sesja ciazowa na Rynku w Krakowie
Sesja brzuszkowa na Starym Miescie w Krakowie
Sesja ciazowa na Rynku w Krakowie
Sesja ciazowa na Rynku w Krakowie
Sesja ciazowa na Starym Miescie w Krakowie
Sesja ciazowa Krakow
Sesja ciazowa Krakow
Sesja brzuszkowa na Starym Miescie w Krakowie
Sesja ciazowa na Plantach w Krakowie
Sesja brzuszkowa Kraków
Sesja brzuszkowa Kraków

Sesja z Anią to prawdziwa przyjemność. Jej profesjonalne i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że w trakcie sesji panuje swobodna i niekrępująca atmosfera, można nawet zapomnieć o obiektywie aparatu! :) Dodatkowo Ania potrafi bardzo dobrze doradzić w kwestii miejsca sesji czy ubioru. Jak najbardziej polecam tak zdolnego Fotografa! Dodatkowym plusem jest bardzo szybka i przepiękna obróbka zdjęć. Wspaniała pamiątka na całe życie :) Polecam!!

Agnieszka

***

Na Facebooku oraz Instagramie na bieżąco możecie oglądać moje prace.

Marzy Ci się taka sesja ciążowa w Krakowie? Umówmy się na zdjęcia! :)

Dodaj komentarz