O mnie

Fotografie są dla mnie jedną z najcenniejszych pamiątek, jakie można posiadać. Największą przyjemność z tego, co robię, czerpię wtedy, gdy widzę, jak moi klienci wywołują zdjęcia z sesji, wieszają na ścianach swojego mieszkania i dzielą się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Czuję wtedy, że dałam im wyjątkowy, ponadczasowy prezent, jakąś cenną część ich samych, pamiątkę, która przetrwa dziesiątki (a może setki?) lat. Uważam, że sprawianie takiej radości innym jest po prostu wspaniałe! :)

Jestem przekonana, że nie istnieje coś takiego jak niefotogeniczność. Absolutnie każdy może mieć piękne, naturalne zdjęcia. Podczas moich sesji wydobywam swobodne, niewymuszone piękno fotografowanych osób, całkowicie skupiając się na ich relacji, emocjach, dotyku, spojrzeniach i spontaniczności. Lubię mówić o moich sesjach jak o spacerach z aparatem czy o rozmowie przerywanej od czasu do czasu dźwiękami migawki. Mówię „nie” sztucznemu pozowaniu i tonom niepotrzebnego, stresującego sprzętu. Kocham naturalne światło i uwielbiam z niego korzystać, a zdjęcia mogę robić gdziekolwiek – od lokalizacji ważniejsi jesteście Wy.

Mieszkam w Krakowie, ale możemy zorganizować spotkanie w dowolnym miejscu. O tym, jak wygląda sesja fotograficzna ze mną, przeczytacie więcej w sekcji sesje zdjęciowe. A opinie moich klientów możecie przeczytać tutaj.

Mam na imię Anna, mam 30 lat. Oprócz uwieczniania ludzi i chwil za pomocą mojego aparatu, uwielbiam życie, Kraków, czekoladę, moje podróże, szum morza, dobry posiłek, czas spędzony w otoczeniu przyrody i zwykłą codzienność z moim mężem.

Zapraszam do kontaktu – poznajmy się i stwórzmy razem wspaniałą pamiątkę na lata. :)

Moje zdjęcie Alanis z jej dnia ślubu zostało docenione przez społeczność najlepszych fotografów ślubnych i wyróżnione na LOOKSLIKEFILM.

Aż dwie moje fotografie znalazły się wśród najlepszych zdjęć w październikowym rankingu Niezłe Aparaty!