Sesje

Wykonuję sesje w plenerze: zakochanych par, narzeczeńskie, rocznicowe, ślubne, ciążowe, mam z dziećmi oraz rodzinne. Fotografuję także oświadczyny oraz kameralne śluby. Na sesję zabieram ze sobą jedynie aparat i Was. Naturalne światło jest Waszą najpiękniejszą oprawą i moim najlepszym współpracownikiem.

Sesja fotograficzna to fantastyczny pomysł na spędzenie czasu razem! Może być pomysłem na randkę, oryginalnym prezentem albo po prostu niebanalnym sposobem na celebrowanie Waszej miłości. To pamiątka na całe życie, więc dbam o to, abyście czuli się jak najswobodniej podczas zdjęć. Nie trzeba umieć pozować – wyobraźcie sobie, że po prostu pójdziemy razem na spacer, tyle że ja z aparatem w ręce. Dam Wam wskazówki, ale nie będę Was sztywno ustawiać. Moi klienci po spotkaniu często mówią, że była to dla nich świetna zabawa – dla mnie to jeden z największych komplementów! :)

Na ogół sesja trwa od jednej do dwóch godzin, w zależności od lokalizacji i zestawów ubrań (możecie zabrać ze sobą maksymalnie dwa dodatkowe zestawy). Nie wykonuję sesji z rekwizytami – na zdjęciach zawsze najważniejsi dla mnie jesteście Wy. Sesje mogę prowadzić w języku polskim, angielskim i portugalskim. Moim ulubionym czasem na zdjęcia jest tak zwana “złota godzina”, czyli poranki tuż po wschodzie oraz wieczory tuż przed zachodem słońca. Wiele zależy też od pogody i pory roku – każda ma jednak swój urok! :)

Z sesji oddaję co najmniej 30 gotowych fotografii (często więcej, bo oddaję wszystkie najlepsze zdjęcia), które udostępniam w formie cyfrowej w największej możliwej rozdzielczości, przygotowe dla Was do wywołania. :)

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do poczytania moich artykułów:

Przypominam też o możliwości zakupu sesji na prezent oraz o poczytaniu opinii moich klientów. :)