Sesje

Wykonuję sesje w plenerze: zakochanych par, narzeczeńskie, rocznicowe, ślubne, ciążowe, mam z dziećmi oraz rodzinne. Fotografuję także oświadczyny oraz kameralne śluby. Na sesję zabieram ze sobą jedynie aparat, dwa obiektywy i Was. Naturalny efekt na zdjęciach zawdzięczam między innymi maksymalnemu wykorzystaniu naturalnego świata. :)

Sesja fotograficzna to fantastyczny pomysł na spędzenie czasu razem! Może być pomysłem na randkę, oryginalnym prezentem albo po prostu niebanalnym sposobem na celebrowanie Waszej miłości. To pamiątka na całe życie, więc dbam o to, abyście czuli się jak najswobodniej podczas zdjęć. Nie trzeba umieć pozować – nawet wolę, gdy nie pozujecie! Obiecuję też, że nie będę Was sztywno ustawiać. Wykorzystam za to pewne triki, które Was rozluźnią, rozbawią i wywołają emocje, które złapiemy na zdjęciach. Moi klienci po spotkaniu często mówią, że była to dla nich świetna zabawa – dla mnie to jeden z największych komplementów! :)

Na ogół sesja trwa średnio dwie godziny. Nie wykonuję sesji z rekwizytami – na zdjęciach zawsze najważniejsi dla mnie jesteście Wy i nie chcę, by cokolwiek odwracało od Was uwagę. Sesje prowadzę w języku polskim, angielskim lub portugalskim. Moim ulubionym czasem na zdjęcia jest tak zwana “złota godzina”, czyli poranki tuż po wschodzie oraz wieczory tuż przed zachodem słońca. Wiele zależy też od pogody i pory roku – każda ma jednak swój urok! :)

Przed sesją podpisujemy umowę (przyjmuję też zadatek w ramach rezerwacji terminu), wspólnie ustalamy lokalizację oraz doradzam w wyborze stylizacji. Z sesji oddaję co najmniej 30 fotografii, które udostępniam Wam w formie cyfrowej, gotowych do wywołania i dzielenia się ze światem. :)

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do poczytania moich artykułów:

Przypominam też o możliwości zakupu sesji na prezent oraz o poczytaniu opinii moich klientów. :)